تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

۸ زن و مرد برهنه در خانه فساد آمل دستگیر شدند


۸ زن و مرد برهنه در خانه فساد آمل دستگیر شدند

 

هشت زن و مرد لخت و برهنه با یورش پلیس به خانه فساد انها در آمل به دام افتادند ! به گزارش ایران ناز پس از حمله ناگهانی پلیس به خانه فسادی در آمل ۸ زن مرد در وضعیتی بسیار زشت و نامناسب دیده شده و دستگیر شدند

 

مرکز فسادی که توسط یک زن وشوهر در آمل اداره می شد فروپاشید و در این خصوص هشت زن و مرد دستگیر شدند.

 

علی طالبی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل ازمتلاشی شدن باند خانه فساد در این شهرستان خبر داد و گفت: این باند توسط زن وشوهری درآمل هدایت میشدند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل افزود: در این رابطه هشت نفر توسط اطلاعات و مامورانتظامی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، همچنین دستگاه قضائی این شهرستان با افرادی که باعث سلب آرامش و مزاحم نوامیس مردم شوند به شدت برخوردخواهدکرد.

 

وی اذعان کرد: با همکاری تیم اداره اطلاعات شهرستان آمل و مازندران، دهیار منطقه کلاکسر آمل و پنج تن از اعضای شورای این منطقه به اتهام اختلاس ۶۶۰ میلیون تومانی دستگیر شدند.

 

طالبی گفت: این افراد ۷۰۰ میلیون تومان وجوه دولتی که از سوی استانداری به منظور عمران و آبادی این محل اختصاص یافته بود را اختلاس کرده اند و ردپای برخی از مدیران دولتی به این پرونده باز خواهد شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل افزود: متهمان این پرونده همچنین به تضییع حقوق بیت المال به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و اخذ رشوه به مبلغ ۶۰ میلیون تومان اقدام کرده اند.

 

وی در ادامه بیان کرد: پرونده در شعبه ۳ بازپرسی در حال بررسی است و سه نفر از متهمان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند و پرونده دو نفر از آنان درمرحله تحقیقات است

 

مطالب مرتبط

 

دستگیری افراد برهنه و مست در پارتی مختلط مشهد

 

زن کرجی عکسهای برهنه اش با همسرش را منتشر کرد

 

رابطه جنسی عروس و داماد برهنه در جلوی چشم مهمانان +تصاویرلینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.