تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

۴ سبزی ميکروب کش


3002347

۴ سبزی ميکروب کش

بدن انسان نيازمند سم زدايي مداوم است تا عمرتان افزايش يابد. براي دفع کردن سمومي که طي زمان در بدن جمع مي شود بايد از راهکارهاي مختلفي استفاده کنيد که يکي از اين راهکارها استفاده از سبزي هاي مفيد است.

هر روز از سبزي هاي مختلف استفاده مي کنيد اما از خواص آن ها به طور دقيق اطلاع داريد؟ برخي از سبزي ها هستند که مي توانند بدن شما را در برابر هر گونه بيماري بيمه کنند. در ادامه به اين سبزي هاي ميکروب کش بيشتر اشاره خواهيم کرد.

سير به دليل دارا بودن ترکيبات فراوان، يک سم‌زداي فوق‌العاده محسوب مي‌شود. اين ماده‌ غذايي کمک مي‌کند تا سموم و مواد زائد به ويژه آلودگي‌هايي مانند سرب و جيوه از بدن خارج شوند. علاوه بر اين، سير داراي خواص ضدباکتريايي است براي همين مي‌تواند روده‌ها را به خوبي تميز کند.

خانواده‌ کلم مثل کلم سبز، گل کلم، کلم برگ، کلم بروکسل و غيره جزو بهترين سبزيجات موجود براي سم زدايي بدن هستند به خاطر اينکه کلم‌ها کبد را تحريک مي‌کنند. مي‌توانيد انواع کلم‌ها را به صورت خام يا پخته شده در سالاد يا در غذاهاي ديگر به صورت رنده يا خرد شده استفاده کنيد.

جعفری يک ضد عفوني کننده‌ عالي و ادرار آور بسيار خوب است. اين سبزي معطر و البته پرطرفدار، عملکرد کليه‌ها را تحريک مي‌کند و نقش مهمي در دفع سموم بدن دارد. به غذاهايتان مثل سالادها، پاستاها، سوپ و غيره جعفري اضافه کنيد. اگر يک دوره‌ سم زدايي جدي را شروع کرده‌ايد آب جعفري فوق‌العاده است.

چغندر قند نيز جز مواد غذايي سم زدا محسوب مي‌شود. در واقع چغندر قند حاوي «متيونين» است که به رفع مواد زائد بدن کمک مي‌کند. «بتانين» موجود در آن باعث مي‌شود که اسيدهاي چرب موجود در کبد زودتر تجزيه شوند. اگر يک دوره سم زدايي در پيش گرفته‌ايد چغندر قند را به صورت خام با آب ليموترش و ورقه‌هاي نازک پياز ميل کنيد.

نوشته ۴ سبزی ميکروب کش اولین بار در پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.