تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

۱۰ درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود/ پرداخت ۱۳ میلیارد تومان زکات گندم


دریافت خبر : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۱

10 درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود/ پرداخت 13 میلیارد تومان زکات گندم

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، کریم ذوالفقاری شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان جهاد کشاورزی کردستان، با تاکید بر اینکه توجه ویژه با حفظ فرهنگ جهادی در مجموعه جهاد کشاورزی یکی از اولویت های وزارت کشاورزی است، اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی برای همکاران جدیدالاستخدام با هدف ایجاد فرهنگ جهادی اقدامی ارزشمند است و تداوم این امر سبب ایجاد همدلی و همکاری در راستای تداوم بخشی اهداف این مجموعه است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان در ادامه گفت: با توجه به امکانات و استعدادهای موجود در این استان در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی، از رتبه های برتر کشوری برخوردار هستیم که این موفقیت ها مرهون زحمات کشاورزان، همکاری و همدلی مدیران سازمان جهاد کشاورزی است.
وی یادآور شد: یک میلیون تن یعنی ۱۰ درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود و همچنین در تولید توت فرنگی رتبه اول کشور، سیب زمینی با تولید ۴۰۰ هزار تن رتبه چهارم و در تولید غلات نیز رتبه چهارم کشور را به استان اختصاص داده ایم.
ذوالفقاری خاطرنشان کرد: در تولید مرغ و گوشت قرمز و همچنین تولید محصولات سالم و ارگانیک در کردستان حرف برای گفتن وجود دارد که تلاش می شود در راستای پایداری تولید و جذب بازار برای این محصولات اقدام شود.
وی با اشاره به حمایت های استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان در راستای افزایش اعتبارات بخش کشاورزی، اظهار کرد: در سازمان جهاد کشاورزی کردستان، اعتبارات عمرانی استان نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته در صورتی که بیشترین رشد سایر دستگاه ها ۲۵ درصد و میانگین ۲۰ درصد بوده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اضافه …

اخبار پیشنهادی:

10 درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود/ پرداخت 13 میلیارد تومان زکات گندم
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.