تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

گورخوابی با یک زن نامحرم!


گورخوابی با یک زن نامحرم!

گزارش گورخوابها جنجال زیادی به راه انداخت اما علاوه بر بی سر پناهی این افراد و فقر مادی می توان به فقر فرهنگی نیز اشاره کرد که زنی جوان با یک مرد هر شب در یک گور میخوابند اما صرفا با هم رفیقند و ای کاش افزون بر تامین نیازهای اولیه که حق آنها و هر شهروند و هر انسانی است لااقل حکم ازدواج موقت را هم به آنها یاد داده و بدهند!

به گزارش تابناک رضوی، در قسمتی از این گزارش تکان دهنده میخوانیم: « آن یکی، با زنی در گور می خوابید. زن جوان است، کنارش ایستاده. خودش ولی مشغول پیچاندن زرورقی است کنار آتش. از خوابیدن در قبرستان نمی ترسید؟ چرا بترسم، وقتی آدم جا و مکانی نداشته باشد، مجبور است هر جا که باشد بخوابد. چند سال است اینجا هستید؟هشت سالی می شود. با این زن در گور می خوابیم. همسرتان است؟نه رفیقم است.»
اینها تنها قسمتی از گزارش پرهیاهوی «شهروند» از ٥٠ بی خانمانی است که از سرمای زمستان، به قبرهای خالی گورستان نصیرآباد پناه برده اند که البته این گزارش سبب شد تا مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، در اطلاعیه ای، بر پیگیری موضوع گورستان نصیرآباد شهریار، تا به دست آمدن نتیجه نهایی و رفع مشکل، تاکید کند. 
انتشار گزارش هفتم آذر شهروند از این اتفاق تکان دهنده در شهریار، خیلی ها را دور هم جمع کرد، مثل مسئولان شهری و فرمانداری شهریار. تا جایی که در فرمانداری شهریار جلسه ای فوری برگزار شد.
پس از آن بود که استاندار تهران به فرماندار شهریار دستور ویژه برای پیگیری موضوع را داد. سعید ناجی فرماندار شهریار، دیروز به قبرستان نصیرآباد رفت. او در عین حال که منکر رفت و آمد معتادان سرگردان درآن محل، نشد، اما بخش هایی از گزارش منتشر شده را غیرمستند دانست: «آرامستان نصیرآباد شهرستان شهریار از نزدیک ترین نقاط به پایتخت است که متاسفانه با وجود داشتن نگهبان، معتادان سرگردان به این محل رفت و آمد دارند.» فرماندار شهریار معتادان قبرستان نصیرآباد را از نزدیک دید، تعدادی خبرنگار هم او را همراهی کردند، همه رفتند، گورهایی که از چند ساعت قبلش خالی شده را دیدند و برگشتند.
حالا از میان …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.