تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

گل محمدی: سوگلی های ناکام هنوز مربی تیم ملی هستند/سر مسئولان فدراسیون بوکس کلاه گذاشتند


گل محمدی: سوگلی های ناکام هنوز مربی تیم ملی هستند/سر مسئولان فدراسیون بوکس کلاه گذاشتند

به گزارش خبرگزاری فارس ، سرانجام بعد از ماه ها انتظار “باربارو فرناندز خیمنز” مربی کوبایی تیم ملی بوکس کشورمان که قرار است هدایت مشتزنان کشورمان را برعهده بگیرد، بامداد روز(دوشنبه) وارد تهران شد.
عیسی گل محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی  خبرگزاری فارس ، در مورد حضور مربی جدید تیم ملی بوکس، گفت:مسئولان فدراسیون این مربی جدید را باید مورد حمایت قرار دهند، هر چند رزومه زیادی ندارد، اما به نظرم از مربیان داخلی بهتر است. سال گذشته مربی اوکراینی در بوکس ایران فعالیت می کرد و با فشارهایی که روی او آوردند ناچار شد از ایران برود، اما شاهد بودیم که او رفت و برای کشور الجزایر چطور چهار سهمیه المپیک کسب کرد. این در حالی بود که مربیان ما پس از رفتن مربی اوکراینی مدعی بودند که سه تا چهار سهمیه در مسابقات کسب خواهند کرد، اما حتی یک سهمیه هم نتوانستند کسب کنند و در واقع سر مسئولان فدراسیون را کلاه گذاشتند.
وی در ادامه، افزود: متاسفم از اینکه، برخی از مربیان با تمام رزومه ضعیف و ناکامی که داشته و دارند همچنان در کنار تیم ملی به عنوان مربی فعال هستند. سوال همه خانواده بوکس از مسئولان فدراسیون این است که آنها بر اساس چه متر و معیاری مربی تیم ملی هستند؟ این نفرات قبل از المپیک نتوانستند برای بوکس کاری انجام دهند، اما همچنان در کنار تیم ملی فعالیت می کنند. سوال ما این است که آقایان آیا سوگلی فدراسیون هستند؟! چه گلی بر سر بوکس ایران زده اند که همچنان مربی تیم ملی بوکس هستند؟
سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان و جوانان، گفت: برخی ها مربی اوکراینی را به قدری تخریب کردند تا آخر فدراسیون ناچار شد عذر او را بخواهد. این اتفاقات به ضرر بوکس …

اخبار پیشنهادی:

گل محمدی: سوگلی های ناکام هنوز مربی تیم ملی هستند/سر مسئولان فدراسیون بوکس کلاه گذاشتند
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.