تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

کم کردن ۱۰۰ کیلویی وزن این مرد با رژیم غذایی +تصاویر


کم کردن ۱۰۰ کیلویی وزن این مرد با رژیم غذایی +تصاویر

 

به گزارش ایران ناز مرد میانسال با اراده قوی خود توانست بیش از ۱۰۰ کیلوگرم از وزن خود را در مدت ۶ ماه از دست بدهد . این مرد با اراده تصاویری از لباسهای خود قبل از لاغر شدن را منتشر کرده که نشان میدهد پهنای بالاتنه ی او  در هنگام چاقی حداقل سه برابر اندام فعلیش بوده است.

 

اشتباه نکنید این عکس پرچم در دست یک هوادار نیست! به گزارش ایران ناز تصویری که می‌بینید شخصی را نشان نمی‌دهد که با پرچم تیم محبوبش عکس انداخته باشد بلکه عکسی از این مرد است که جلوی پیراهن سابق خود ایستاده است.

 کم کردن 100 کیلویی وزن این مرد با رژیم غذایی +تصاویر

گری ویلر ۵۵ ساله اهل کویینزلند است که در این سن متوجه شده است وزن بالا یعنی ۲۶۲ کیلوگرمی او برای سلامت او مضر است و باید ورزش کردن را شروع و رژیم غذایی خود را عوض کند که در نهایت با همین کارها هم توانست بیش از ۱۰۰ کیلوگرم فقط در ۶ ماه کم کند.

کم کردن 100 کیلویی وزن این مرد با رژیم غذایی +تصاویر

ویلر ۵۵ ساله در مصاحبه‌ای که با یکی از خبرنگاران کشور خود داشت، درباره شیوه کارش گفت که پس از تصمیم گرفتن به کم کردن وزن خود، به خانه دوست خود رفته است و رژیم غذایی خود را از هله و هوله به سبزیجات سالم، گوشت سفید و میوه تغییر داده است و کاهش وزن خود را در همان ماه‌های ابتدایی متوجه شده است.

 

گفتنی است؛ ویلر که در حال حاضر ۱۵۵ کیلوگرم است، در ادامه صحبت‌های خود گفت که قصد دارد وزن خود را در مرحله بعدی کم کردن وزنش به ۱۳۰ کیلو برساند.

 

مطالب مرتبط:

 

چاقترین زن دنیا رایگان جراحی میشود +عکس

 

این زن با وزن ۵۰۰ کیلوگرم چاق ترین زن دنیا است (عکس)

 

انتخاب زیباترین زن چاق و سنگین وزن جهان! +عکس

 

عکس هایی جالب و باور نکردنی از چاق ترین زن دنیا!!

 

درمان چاقترین کودک جهان با روش سنتی حجامت +عکسلینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.