تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

کشف گنج در خانه یک مقام مسئول قضایی +عکس


کشف گنج در خانه یک مقام مسئول قضایی +عکس

 

به گزارش ایران ناز کشف مقادیری زیاد از پول در منزل یک مقام مسئول دولتی باعث جنجال بسیاری شد .  به گزارش ایران ناز یک مسئول قضایی  با دریافت رشوه مبالغ زیادی از اسکناس و طلا را در منزلش جمع آوری کرده بود که با کمک سازمان بازرسی این طلاها و پولهای رشوه گرفته شده کشف و وی دستگیر شد . یک مقام مصری مشهور براساس این گزارش، سازمان نظارت و بازرسی اداری مصر مقادیری طلا و جواهر و اسناد ملک و خودرو نیز از منزل وی کشف و ضبط کرده‌است.

 

کشف حدود ۱۵۰ میلیون جنیه از منزل یک مسئول قضایی متهم به دریافت رشوه،جنجال بسیاری در مصر برانگیخت

کشف گنج در خانه یک مقام مسئول قضایی +عکس

سازمان نظارت و بازرسی اداری مصر، مسئول تدارکات یکی از مراکز قضایی این کشور را به اتهام دریافت رشوه بازداشت؛ و مبلغ ۱۵۰ میلیون جنیه مصری (حدود ۸ میلیون دلار) از منزل وی کشف کرد.

 

روسیا الیوم نوشت: این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد که مسئول تدارکات یکی از مراکز قضایی را به اتهام دریافت رشوه بازداشت کرد و هنگام بازرسی منزل وی مبلغ ۲۴ میلیون جُنیه مصر، ۴ میلیون دلار، ۲ میلیون یورو و یک میلیون ریال سعودی، کشف و ضبط شده است.

 

براساس این گزارش، سازمان نظارت و بازرسی اداری مصر مقادیری طلا و جواهر و اسناد ملک و خودرو نیز از منزل وی کشف و ضبط کرده‌است.

 

این رویداد موجی از خشم و غضب مصری ها را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است و کاربران این شبکه ها با اشاره به حکایت معروف “علی بابا”، این لقب را به وی لقب داده اند.

 

مطالب مرتبط:

 

با رشوه پردازترین مردم در کشورهای مختلف آشنا شوید!

 

درگذشت یکی از بازیگران زن گنج قارون

 

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.