تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

کشته شدن ۲ نظامی سعودی به دست تک تیراندازهای انصارالله


کشته شدن 2 نظامی سعودی به دست تک تیراندازهای انصارالله

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی، تک تیراندازهای جنبش انصارالله یمن ۲ نظامی سعودیرا در جنوب عربستان کشتند.
به گزارش شبکۀ المسیره، این نظامیان سعودی در منطقۀ ابوضبره در استان جیزانِ عربستان هدف قرار گرفتند.
بر اساس گزارش ها، نیروهای انصارالله، همچنین پایگاه ارتش عربستان را در مناطق جلاح و موضع فریضه در استان جیزان با آتش توپخانه هدف قرار دادند.
المسیره همچنین به نقل از یک منبع نظامی اعلام کرد، نیروهای انصارالله در گذرگاه مرزی علب در استان عسیر عربستان شماری از مزدوران را کشته و عده ای دیگر را زخمی کرده اند.
پایگاه اطلاع رسانی منبر الیمن نیز اعلام کرد نیروهای انصارالله یک خودروی نظامی سعودی را در نزدیک گذرگاه الخضراء در منطقۀ نجرانِ عربستان منهدم کردند و سرنشینان آن کشته شدند.
به گفتۀ یک منبع نظامی انصارالله پایگاه نظامیان سعودی در منطقۀ حماد در استان نجران با تعدادی خمپاره کاتیوشا منهدم شده است.
نیروهای یمنی این حملات را در پاسخ به حملات هوایی عربستان علیه مردم یمن انجام می دهند.
غیرنظامیان، قربانیان اصلی حملات هوایی ارتش عربستان در یمن هستند. گزارش ها حاکی است با گذشت حدود ۲۰ ماه از تجاوز نظامی عربستان سعودی به یمن حدود ۱۱ هزار و ۴۰۰ یمنی کشته شده اند.
عربستان سعودی تاکنون بارها مدارس، بیمارستان ها، مناطق مسکونی و اردوگاه های پناه جویان یمن را بمباران کرده و گهگاه از تسلیحات ممنوعه استفاده کرده است.
صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)، به تازگی اعلام کرد حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار کودک یمنی دچار سوءتغذیۀ حاد و نیازمند به مراقبت های فوری هستند.
شدت حملات عربستان به یمن به قدری بوده که …

اخبار پیشنهادی:

کشته شدن 2 نظامی سعودی به دست تک تیراندازهای انصارالله
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.