تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

کشتار مردم در باشگاه استانبول | فیلم


کشتار مردم در باشگاه استانبول
منابع ترکیه ای یکشنبه شب گزارش کردند که در حمله مسلحانه به یک باشگاه شبانه در منطقه اورتاکو در ساحل بخش اروپایی شهر استانبول دست کم ۳۵ نفر کشته و دهها تن مجروح شدند.
نخستین ویدیوی منتشر شده در رسانه های ترکیه حاکیست که فردی با روپوشی سفید رنگ در حال تیراندازی به افرادی است که کف زمین باشگاه افتاده اند.
وسیپ شاهین فرماندار استانبول اعلام کرد که یکی از کشته شدگان از نیروهای پلیس است که مهاجم او را هنگام ورود به باشگاه به همراه یک شهروند به قتل رساند.
نیروهای امداد و نجات و آمبولانس ها در سطح گسترده ای در محل حمله مسلحانه استانبول حضور دارند. منابع محلی اعلام کردند که هنگام این حمله تروریستی پانصد تا ششصد نفر در باشگاه حضور داشته اند.
براساس این گزارش فرد مسلح بامداد امروز با ورود به باشگاه شبانه بی هدف به سمت حاضران در آن تیراندازی کرد. برخی منابع تعداد مهاجمان را بیش از یک نفر گزارش کرده اند، اما این موضوع تاکنون از سوی منابع رسمی مورد تایید قرار نگرفته است.
شبکه ان تی وی ترکیه گزارش کرد که مهاجم همچنان در باشگاه به سر می برد اما پلیس مکان او را نیافته است. تعدادی از مشتریان باشگاه با شروع تیراندازی خود را به رود بسفرانداختند که بلافاصله توسط نیروهای امدادی پلیس نجات یافتند.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.