تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

کار بسیار جالب پیرزن ۹۹ ساله همه را شوکه کرد (عکس)


به گزارش ایران ناز این پیرزن مهربان در کمک کردن از جوان ها هم پیشی گرفته است. هر روز با دوختن لباس برای خیریه از خواب پا میشود تا کمکی هر چند کوچک کرده باشدعده ای فکر میکنند کهولت سن باعث از کار افتادگی و سربار بودن خواهد شد اما این مورد همیشه درست نیست.

 

برخی مواقع افراد کهنسال دست به کارهایی می زنند که خیلی از جوان ترها از پس انجام دادن آن بر نمی آیند“لیلیان وبر” خانم ۹۹ ساله ای است که به معنای واقعی نشان داده است که “دود همیشه از کنده بلند می شود”. او در حالی که در آستانه ۱۰۰ سالگی است دست از انجام کارهای خیر برنداشته و همچنان مشغول کمک به خیریه های مختلف مخصوصا کودکان آفریقا است.

 

کار بسیار جالب پیرزن 99 ساله همه را شوکه کرد (عکس)

 

این پیرزن خوش قلب هر روز صبح از خواب بلند می شود و بر طبق الگوهای خود یک لباس مخصوص کودکان می دوزد. او روزانه حداقل یک لباس را به پایان می رساند و در انبار مخصوص ارسال به خیریه ها نگهداری می کند.خانم وبر از سال ۲۰۱۱ اینکار را آغاز کرده است و تا به امروز نزدیک به ۸۴۰ لباس دوخته است.

 

این لباس ها برای کمپین کودکان نیازمند در آفریقا یا دیگر نقاط دنیا فرستاده شده اند و حالا بر تن کودکانی است که توانایی خرید لباس ندارند.خانم وبر قصد دارد تعداد لباس های دوخته شده را به ۱۰۰۰ برساند و از نظر خودش زمان زیادی برای اتمام این پروژه برای او باقی نمانده است. وی تا به حال چندین بار برنده جوایز مختلف از جشنواره های انسان دوستانه شده است.

The post کار بسیار جالب پیرزن ۹۹ ساله همه را شوکه کرد (عکس) appeared first on ایران ناز.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.