تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

چرخابی: بازی در نقش جهان فشار سنگینی به بازیکنان وارد کرد/ رفتارهای دایی حرفه ای نبود


حسین چرخابی درباره شکست سپاهان مقابل نفت تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: بازیکنان سپاهان تحت تاثیر هواداران پرشمار در ورزشگاه نقش جهان قرار گرفتند و حضور پر تعداد تماشاگران از لحاظ روحی و روانی تاثیر منفی روی بازیکنان گذاشت. 
وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به نبود سه بازیکن اصلی نفت در این بازی، اکثر اهالی فوتبال برنده این بازی را سپاهان می دانستند، که متاسفانه بازی برابر تماشاگران اصفهانی فشار زیادی روی بازیکنان سپاهان وارد کرد و آنها نتوانستند بازی خوبی ارائه بدهند و از جام حذفی کنار رفتند. 
چرخابی درباره پنالتی از دست رفته سپاهان از سوی حاج صفی گفت: حاج صفی بهترین پنالتی زن ایران است اما به دلیل استرس زیاد و جو متشنج بازی پایش لیز خورد و در نهایت ضربه مناسبی به توپ نزد و پنالتی را گل نکرد. 
* رفتارهای دایی حرفه ای نبود
پیشکسوت تیم سپاهان درباره اعتراض مداوم دایی به نحوه قضاوت داور بازی تصریح کرد: به هر حال موضوع سئوال برانگیز این است که اگر رفتار و حرکات دایی در این بازی را یک مربی دیگر می کرد در آن صورت واکنش داور بازی چطور بود؟ رفتارهای دایی دیگر در فوتبال حرفه ای جایگاهی ندارد. این نحوه برخورد دایی با داور جالب نبود و از آقای گل جهان سر زدن چنین رفتارهایی بعید است. 
وی در ادامه عنوان کرد: اگر در زمان پنالتی زدن وقفه طولانی رخ بدهد در آن صورت این موضوع به نفع دروازه بان و به ضرر پنالتی زننده است. در این بازی هم شاهد بودیم که حاج صفی به علت تاخیر در زمان ضربه پنالتی پایش لیز خورد و نتوانست توپ را وارد دروازه حریف کند. 
پیشکسوت سپاهان بیان کرد: هر دو تیم …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.