تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

پیرترین مرد ایرانی سرشماری شد + تصاویر


پیرترین مرد ایرانی سرشماری شد + تصاویر

 

در طرح سرشماری نفوس ، به گزارش ایران ناز مامورین سرشماری پیرترین مرد ایرانی را سرشماری کردند !! به گزارش ایران ناز ماموران سرشماری در سقز کردستان هنگام سرشماری به پیرمردی برخوردند که ۱۳۵ سال سن داشت !!  تصویر شناسنامه و کارت ملی وی را در ادامه ی مطلب میبینید . ‘احمد صوفی’ متولد ۱۲۶۰ و مسن ترین فرد سرشماری شده استان کردستان با ۱۳۵ سال سن در محله میدان آهنگران سقز زندگی می کند.

 

پیرترین مرد ایرانی سرشماری شد + تصاویر

 

علی اکبر ورمقانی فرماندار و رئیس ستاد سرشماری شهرستان سقز امروز چهارشنبه به دیدار این فرد رفت، در این دیدار فرماندار سقز از خانواده این پیر با تجربه به خاطر نگهداری مناسب از وی و تکریم پدران پیر، تقدیر و تشکر کرد.

 

پیرترین مرد ایرانی سرشماری شد + تصاویر

 

این مرد سالمند، در بستر بیماری هم نبود و فقط به دلیل کهولت سن، نمی توانست سخنان ما را خوب بشنود که پزشکان نیز گفته بودند که سمعک جواب نمی دهد.محمد امینی پسر ناتنی وی که ۷۵ سال سن دارد تعریف کرد که وی فردی خیرخواه و خوش برخورد بوده که در دوران جوانی در سرمای زمستان ماهی صید و آن را در بین مردم تقسیم می کرد.

پیرترین مرد ایرانی سرشماری شد + تصاویر

 

وی با بیان اینکه از سال ۱۳۵۷ در شهر سقز زندگی می کنند، وجود این پیر کهنسال را در خانواده اش باعث خیر و برکت برشمرد.حاج احمد صوفی که تاکنون دوبار به حج مشرف شده است فرزندی ندارد و در دومین ازدواجش خانمی که پنج فرزند داشته را سرپرستی می کند.

 

با توجه به شناسنامه و کارت ملی، حاج احمد صوفی، متولد ۹ اسفند سال ۱۲۶۰ هجری شمسی است که در روستای قشلاق از توابع دهستان مرخز بخش مرکزی به دنیا آمده است.

 

۲۴ آبان ماه، مسئولان فنی و جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان کامیاران با ‘محمدامین یوزی’ متولد ۱۲۶۵ به عنوان مسن ترین فرد سرشماری شده استان دیدار کرده بودند که بر این ساس اکنون احمد صوفی متولد سال ۱۲۶۰ سقز مسن ترین فرد سرشماری شده در استان است. سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

پیرمرد غارنشین فومنی سرشماری شد +تصاویر

 

اتفاق شوم برای مامور خانم سرشماری

 

دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژادلینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.