content="text/html; charset=utf-8" />پزشک تبریزی متهم به قتل با غذای نذری سمی شد+عکس
تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

پزشک تبریزی متهم به قتل با غذای نذری سمی شد+عکس


پزشک تبریزی متهم به قتل خانواده اش با غذای نذری شد+عکس

 

شب قبل از تاسوعا بود که خبری تکاندهنده مردم ایران را به شوک فرو برد ! اعضای خانواده پزشک مشهور و خوش خط تبریزی ، به وسیله ی غذای نذری سمی ، به کام مرگ فرو رفتند . اما اکنون خبری شوکه کننده تر از این به گوش میرسد !

 

به گزارش ایران ناز دکتر مشهور تبریزی علیرضا صلحی ، اینک خود متهم به قتل خانواده اش شد .تحقیقات نشان داده است در غذای نذری سیانور بوده است.

 

به گزارش ایران ناز بودن سم مهلک و بسیار قوی سیانور در غذای نذری و تحقیقات پلیسی باعث شد تا پزشک تبریزی در جریان مرگ خانواده اش دستگیر شود. این خبر هنوز از سوی مقامات قضایی و پلیسی تایید نشده است، اما یکی از دوستان دکتر صلحی بازداشت وی را اعلام کرد.

 

پزشک تبریزی متهم به قتل با غذای نذری سمی شد+عکس

 

یکی از دوستان صلحی نیز به این خبر اشاره کرد و گفت: دکتر صلحی هم اکنون در بازداشت بسر می برد و کارآگاهان مشغول بازجویی از وی هستند.

 

گفته می شود این بازداشت در پی نظریه پزشکی قانونی که بودن سیانور در غذای نذری را اعلام کرده اند و تحقیقات هنوز هیچ مرجع رسمی دخالت دکتر صلحی را در این حادثه تایید نکرده اما برخی منابع آگاه و نزدیکان وی خبر بازداشت صلحی را تایید کرده اند.

 

اعضای خانواده دکتر علیرضا صلحی، پزشک تبریزی شنبه قبل از تاسوعا در پی خوردن غذای آلوده مسموم شدند و همسر و مادربزرگ وی فوت کردند و والدین و برادر او هم در بخش مراقبت های ویژه بستری شده و نجات یافتند

 

 

مطالب مرتبط:

تاسوعا و عاشورا طبخ غذای نذری

 

علائم مسموم شدن بدن چیست؟لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.