تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

پرینتر سه بعدی متفاوت “کربن ام١” | فیلم


پرینتر سه بعدی متفاوت “کربن ام١”
پرینتر سه بعدی Carbon M1 ؛ همونطور که میبینید نحوه چاپ این پرینتر با سایر پرینترهای سه بعدی که دیدید فرق داره. این پرینت سه بعدی را مشاهده نمایید بسیار جالب است.
طمئناً در حوزه ی توسعه ی فناوری های پرینتر سه بعدی ابتکارات بسیار هیجان انگیزی روز به روز بکار گرفته می شود، اما زمانی که کمپانی کربن از فناوری CLIP خود در طی سخنرانی TED در سال ۲۰۱۵ رونمایی کرد، تمام چشم ها به سوی آنها خیره شد. فناوری ای که سرعت خیره کننده ای به عملیات چاپ سه بعدی می بخشید. از آن روز به بعد کربن مشغول توسعه ی دانش و فناوری خود بود و با Kodak نیز برای محقق کردن هدفشان وارد همکاری شد. اما هم اکنون، آن روز که همه ی ما منتظرش بودیم، بالاخره فرا رسید، و این کمپانی از اولین پرینتر ساخته شده با فناوری CLIP بر مبنای ساختمان پرینتر سه بعدی تجاری پرده برداری کرد. نام این محصول، M1 نهاده شده است.
فناوری به کار گرفته شده در این نوع پرینترها ممکن است شبیه به فناوری DLP بنظر برسد، اما Carbon3D توانسته این کار را به شکلی انجام دهد که تا ۱۰۰ برابر سریع تر انجام شود. همچنین می توان نسبت به پرینتر سه بعدی های مرسوم در بازار به کیفیت و دوام مکانیکی بالاتری دست یافت. دستگاه M1 نمودی از تلاش های بی وقفه ی این کمپانی ست و هنگام عرضه مجهز به نرم افزار، مصالح و خدمات خود این شرکت همراه خواهد بود.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.