تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

پاسخ قوچانی به اظهارات ملکیان در باب مهرنامه طباطبایی

پاسخ قوچانی به اظهارات ملکیان در باب مهرنامه و طباطبایی :: اندیشگرد

andishgard.ir/…/پاسخقوچانیبهاظهاراتملکیان-در-بابمهرنامه-و-ط

Translate this page

Jun 8, 2015 – اندیشگرد/ محمد قوچانی : سلفی‌گری فرزندخوانده یا فرزند ناخواستة روشنفکری دینی و اصلاح دینی است. متأسفانه استاد[ملکیان] هم از بلای …

سخنان جالب منسوب به ملکیان راجع به مهرنامه و سیدجواد طباطبایی …

andishgard.ir/…/سخنان-جالب-منسوب-بهملکیان-راجع-بهمهرنامه-و-س…

Translate this page

May 29, 2015 – اندیشگرد: سؤالی که برای بسیاری از منتقدان مجلۀ مهرنامه – که در آغاز این مجله را با علاقه … بله، اما روی آوردن قوچانی به طباطبایی برایم عجیب است.

post/114423/post/131933/پاسخ قوچانی به اظهارات ملکیان در باب مهرنامه و …

telstic-blog.blogreader.ir/…/پاسخ+قوچانی+به+اظهارات+ملکیان+در+…Translate this page

Mar 29, 2014 – post/114423/post/131933/پاسخ قوچانی به اظهارات ملکیان در باب مهرنامه و طباطبایی. مطلبی یافت نشد. با عرض پوزش مطلبی با این محتوا یافت نشد.

ملکیان، ذات گرایی و نگرش غیر تاریخی – صدای ایران

sedayiran.com/fa/news/…/ملکیان-ذات-گرایی-و-نگرش-غیر-تاریخی

Translate this page

Jun 13, 2015 – به فراخور بحث جناب ملکیان نظرات پیشتر ابرازشده خود را درباب … برای خواندن مصاحبه محمد قوچانی در این زمینه اینجا را کلیک کنید. … به سید جواد طباطبایی داده شده درست است؛ به قول دوست اهل ذوقی، «مهرنامه» را باید « توپخانۀ سید جواد» خواند!! …. و دیگران هم پاسخ دادند، من هم پاسخی منتشر کردم و دو نکته را عرض کردم.

محمد قوچانی: سلفی گری فرزندخوانده روشنفکری دينی است – صدای ایران

sedayiran.com/…/محمد-قوچانی-سلفی-گری-فرزندخوانده-روشنفکر…

Translate this page

Jun 13, 2015 – محمد قوچاني که زماني به شدت به جريان روشنفکري ديني و چهره‌هايي مثل ….. آراي شريعتي درباره اقتصاد آزاد و نظرات سروش درباره دموکراسي سخت ناتمام است. … چنان که امروز استاد مصطفي ملکيان بر سيدجواد طباطبايي مي‌شورد که يک …. براي ماه‌ها پيش است- اظهارات قابل تاملي در خصوص مشي فکري شما و مجله مهرنامه شده است …

گفت‌وگو – پیتزاچی – رز بلاگ – متفاوت ترين سرويس سایت ساز

pitzachi.rozblog.com/tag/گفت‌وگوTranslate this page

ملکیان مهرنامه قوچانی|پرتال جامع اکت بلاگ – صفحه اصلی … خانه | ملکیان قوچانی طباطبایی | جستجو | … پاسخ قوچانی به اظهارات ملکیان در باب مهرنامه طباطبایی .

جوابیه ای که «مهرنامه» منتشر نکرد | پایگاه اطلاع رسانی رجا – رجانیوز

www.rajanews.com/news/73019

Translate this page

May 18, 2011 – برخی معتقدند گرایش سیاسی «مهرنامه» به جواد طباطبایی و سهمیه ثابت وی در این … بخت عبدالکریم سروش و مصطفی ملکیان در میان مخاطبان دانشگاهی شان است. … مجتهدی، نویسنده کتاب «افکار هگل» تا کنون سه كتاب دیگر درباره هگل با … وی ضمن ارائه چند پاسخ کوتاه به نقدها، در عین حال پاسخ های تخصصی به کسی که …

مهرنامه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/مهرنامه

Translate this page

مهرنامه مجله‌ای در زمینه علوم انسانی است که از اسفند ۱۳۸۸ به صورت ماهنامه در تهران منتشر می‌شود. … سردبیر این ماهنامه محمد قوچانی است. … نقد جواد طباطبایی بر ترجمه داریوش آشوری از کتاب شهریار نوشته ماکیاولی از جمله مطالب … سایت فرهنگ امروز داشت، به انتقادات مصطفی ملکیان پاسخ داد؛ متن این گفت و گو در شماره ۴۱ مهرنامه چاپ شده است.

دین آنلاین – “اصلاح در اسلام و مسیحیت”، بررسی دیدگاه جواد طباطبایی و …

dinonline.com/doc/note/fa/6340/

Translate this page

در پاسخ به این سوال دو تن از روشنفکران غیر دینی ایرانی را برگزیدم: سید جواد … محمد قوچانی در سرمقاله‌ای در مهرنامه (۳۶، تیر ۹۳) ادعا کرد که پروتستانتیسم اسلامی … دین نپرداخته‌اند یا اینکه مانند آرامش دوستدار و مصطفی ملکیان به طور کلی درباره دین …

gooya news :: politics

news.gooya.com/politics/archives/2015/06/198751iphone.phpTranslate this page

يک نگاه ذات‌گرايانۀ غيرتاريخی پررنگ در مباحث مصطفی ملکیان درباره “دين” و … عمرو و زيد به سيد جواد طباطبايی داده شده درست است؛ به قول دوست اهل ذوقی، «مهرنامه» را بايد … خاطرم هست در ميزگردی که آقای قوچانی به همراه آقای ابراهيم فياض در آن شرکت …. اشکوری و عبدالعلی بارزگان و محمود صدری هم پاسخ دادند، من هم پاسخی منتشر کردم و ..

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.