تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

ویسی: پرسپولیسی ها دست از سر شجاع خلیل زاده بردارند


ویسی: پرسپولیسی ها دست از سر شجاع خلیل زاده بردارند
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تا زمانی که من در این تیم باشم پیکه هم به سپاهان بیاید شجاع خلیل زاده در تیم ما خواهد ماند. پرسپولیسی ها باید بدانند که دست از سر این بازیکن بردارند.

به گزارش مشرق ، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش در جام حذفی مقابل نفت تهران اظهار داشت: یک بازی حساس و مهم و قابل احترامی برای هر دو تیم فردا در پیش است که این دیدار نه تنها برای سپاهان بلکه برای استان اصفهان حائز اهمیت است.
وی تصریح کرد: می توانیم با یک بازی خوب و با همت تماشاگرانمان خودمان را به فینال برسانیم. تمام تلاش خود را برای بازی فردا می کنیم و با تمام احترامی که برای تیم نفت تهران قائل هستیم و صحبت هایی که با بازیکنانمان در طول هفته انجام داده ایم امیدواریم برنده بازی فردا سپاهان باشد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نفت را به خوبی آنالیز کرده ایم و نقاط ضعف و قوت این تیم را می شناسیم.
ویسی درباره اینکه تیم سپاهان در دقایق پایانی گل های بیشتری را دریافت کرده گفت: این اتفاق ممکن است برای همه تیم های دنیا رخ دهد. ما مقابل تماشاگران خودی بازی می کنیم و امیدواریم از زمین بازی برنده بیرون بیاییم. تمام وقت های بازی برای ما مهم است و روی تمام دقایق بازی برنامه ای ویژه داریم.
وی تصریح کرد: در هیچکدام از دیدارهایمان وقت کشی نکرده ایم؛ در حالی که می توانستیم این کار را در بازی استقلال و پس از زدن گل و زمانی که دروازه بان ما مصدوم شده بود انجام دهیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که چه برنامه هایی برای مهار ایمان مبعلی در بازی فردا دارید، گفت: ایمان بازیکن من بوده است و هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی روی او شناخت داریم. تفکرات خوبی برای این کار داریم و سعی می کنیم جلو بازی مبعلی را بگیریم. تمام تلاش خود را برای فینالیست شدن در جام حذفی در بازی فردا انجام می دهیم.
ویسی در پاسخ به …

اخبار پیشنهادی:

ویسی: پرسپولیسی ها دست از سر شجاع خلیل زاده بردارند
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.