تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

واکنش سخنگوی سپاه به رای ممتنع آمریکا علیه اسرائیل در شورای امنیت


دریافت خبر : پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

تسنیم نوشت: مسئول روابط عمومی کل سپاه با تبیین و تفسیر رأی ممتنع آمریکا در شورای امنیت در محکومیت شهرک سازی های اسرائیل گفت: آمریکا به درک خوبی از واقعیات خاورمیانه رسیده که این رخدادها در نهایت منجر به نابودی اسرائیل می شود.
سردار رمضان شریف امروز در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مصلی امام خمینی(ره) ارومیه اظهار داشت: امروز همگان جمع شده ایم تا حضور حماسی و قدرتمند مردم ایران اسلامی را در سال ۸۸ گرامی بداریم و پایداری مردم علیه استکبار و استکبار ستیزی را به همگان نشان دهیم.
وی افزود: برای تمامی ملت ایران در طول ۳۸ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سختی هایی وارد شده ولی مردم با تکیه بر عنایت خداوند متعال و فرهنگی قرآن کریم و سیره نبوی حضرت محمد (ص) بر تمامی مشکلات فائق آمده اند و فتنه ۷ سال پیش یکی از این مشکلات بزرگ بوده است.
وی بیان کرد: در ماجرای فتنه سال ۸۸ توطئه کاران با بهانه انتخابات دست به کار شده بودند و اقدامات خود را پیش می بردند این در حالی بود که هدف اصلی آنان حمله به نظام و مقدسات ایران اسلامی بود و برای این هدف اقدامات زیادی در عرض چندین ماه انجام شده بود تا در نهایت نظام جمهوری اسلامی ایران برچیده شود.
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در فتنه ۸۸ دشمن مرزهای اعتقادی ملت ایران را نیز هدف قرار داده بودند و به روز عاشورا بی احترامی کردند و تمامی کارشکنی های اتفاق افتاده در این روز نتیجه زحمات ۸ ماهه دشمنان بود که با رهبری مقام معظم رهبری و تلاش مردم خنثی گردید و برای ملت ما تبدیل به فرصت گشت.
وی تشریح کرد: در جریان انتخابات سال ۸۸ با افرادی مواجه گشتیم که خود را در ظاهر …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.