تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

هشدار اوباما درباره حمله موجودات فضایی به پوتین


هشدار اوباما درباره حمله موجودات فضایی به پوتین

 

به گزارش ایران ناز پس از به گوش رسیدن تایید دانشمندان بر دریافت سیگنالهای تهدید آمیز از موجودات غیر زمینی،در یک اقدام عجیب و قابل تامل به گزارش ایران ناز این بار رئیس جمهور آمریکا باراک اوباما به دفتر پوتین نامه رسمی نوشت

 

به گزارش ایران ناز روزنامۀ دیلی استار نوشت که یک سند افشا شده از کرملین، جزئیات نشست محرمانه میان جو بایدن، معاون رئیس جمهور آمریکا، را با ولادیمیر پوتین آَشکار کرده است. روزنامۀ دیلی استار نوشت که یک سند افشا شده از کرملین، جزئیات نشست مرمانه میان جو بایدن، معاون رئیس جمهور آمریکا، را با ولادیمیر پوتین آَشکار کرده است.

هشدار اوباما درباره حمله موجودات فضایی به پوتین

 

دیلی استار می افزاید در این نشست محرمانه، مقامات آمریکایی از مسکو خواسته اند تا به ساخت سامانۀ دفاع موشکی برای مقابله با حملۀ احتمالی موجودات فضایی به سیارۀ زمین کمک کنند. بر این اساس، بایدن نامه ای از اوباما به رئیس جمهور روسیه تسلیم کرده و در آن، همکاری در زمینۀ یادشده را خواستار شده است.

 

دیلی استار نوشته است که نامۀ اوباما در پی گزارش ماهواره های سازمان ناسا مبنی بر نزدیک شدن اجرام فضایی ناشناس و ورود آنها به فضای زمین، برای پوتین فرستاده شده است. البته این روزنامه اسنادی را که مدعی افشای آن هاست منتشر نکرده است.

 

مطالب مرتبط:

 

کشف موجودی شبیه به مار در کره ی مریخ (عکس)

پیام تهدید آمیز موجودات فضایی برای زمینی ها

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.