تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

مقایسه خودرو مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵ و جدول مشخصات خودروها


در این مطلب مشخصات دو خودروی مزدا ۳ و سراتو ۲۰۱۵ را مشاهده می کنید.

مشخصات و قیمت خودروهای کیا سراتو ۲۰۱۵ و مزدا ۳

مشخصات فنی خودروی مزدا ۳ و خودروی سراتو ۲۰۱۵

شرکت مزدا در اوایل قرن بیست و یکم با نگاهی متفاوت به بازار خودرو با در پیش گرفتن استراتژی تازه ای ، به خودروهای سری کامپکت خود جان تازه ای بخشیده و طراحی مزدا ۳ به عنوان جایگزین نسل پنجم مزدا ۳۲۳ و بر مبنای پلت فرم مشترک با فورد بنا نهاده شد.

نسل اول مزدا ۳ با مفهومی از خود رو کامپکت و اسپرتی متولد شد و هنگامی که در سال ۲۰۰۳ در بازارهای اروپا عرضه شد لذت و کیفیت رانندگی بسیار متفاوتی را به نسبت خودروهای هم کلاس خود ارائه کرد و عملاً انتظارات مشتریان را بسیار بالا برد.

مزدا۳ جدید جایگاه خود را با بهره وری از آخرین دستاوردها و نوآوری های صنعت خودرو پیشرفت وتکنولوژیک در میان بهترین ها قوی تر کرد تا ظاهر ، امکانات و عملکرد بی نظیری را ارائه دهد.

مزدا 3

عکسی از خودرو مزدا ۳ جدید

در سال های گذشته مزدا ۳ در بازار ایران جایگاه ویژ ه ای داشت و برای این ژاپنی رقیبی در خیابان های شهر دیده نمی شد تا این که کیا با محصول نسل جدید سراتو آمد تا عرصه را برای این ژاپنی تنگ تر کند.

همچنین تولیدات سراتو چنان قوی عمل کرده است که با سبک و سیاق منحصر به فرد با یک سدان قوی و آپشن های گوناگون آمده تا چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند که به گفته برخی از کارشناسان در این امر تا حدودی موفق هم بوده است.

مزدا 3 جدید و سراتو 2015

خودروهای مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵

لازم به ذکر است که مزدا ۳ جدید که چندسالی است در بازار ایران حضور دارد و افراد زیادی را به سمت خود کشیده است با ورود خودروهای جدیدی چون سراتو با رقیبی قوی روبرو است که باید دید ژاپنی کهنه کار رقیب این کره ای تازه وارد خواهد شد یا خیر.

مزدا 3 جدید و سراتو 2015

خودروهای مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵

گفتنی است در کنار آپشن ها و ظاهر خودرو مهمترین مساله ای که یک خودرو را برای خریداران متمایز می کند قیمت آن است که گفتنی است برای خرید مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵ باید در محدوده قیمتی ۱۲۳ تا ۱۲۵ میلیون تومان سرمایه داشت که این دو خودرو در رنج قیمت یکسانی هستند.

مزدا 3 جدید و سراتو 2015

خودروهای مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵

همچنین از لحاظ حجم موتور و تعداد سیلندر نیز دو خودرو ذکر شده هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و این درحالی است که سراتو با حداکثر قدرت ۱۶۱ اسب بخار شتاب ۰ تا ۱۰۰ حدود ۱۰٫۵ ثانیه دارد و مزدا ۳ جدید با قدرت ۱۴۷ اسب بخار شتاب ۰ تا ۱۰۰ حدود ۹٫۲ ثانیه را ثبت کرده است.

برخی مشخصات خودروهای مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵ به شرح جدول زیر است:

مزدا 3 جدید و سراتو 2015

جدول مشخصات فنی خودروهای مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵

نوشته مقایسه خودرو مزدا ۳ جدید و سراتو ۲۰۱۵ و جدول مشخصات خودروها اولین بار در تاپ ناز پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.