تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

مرگ مشکوک منشی پاپ فرانسیس

مرگ مشکوک منشی پاپ فرانسیس

مرگ مشکوک منشی پاپ فرانسیس

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه فاکس نیوز، بر اساس اعلام یک روزنامه ایتالیایی پلیس این کشور جسد “میریام وولو” دستیار و منشی زن ۳۴ ساله پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان را در آپارتمانش در شهر رُم کشف کرده است.

براساس این گزارش این اتفاق بعد از آن که برادر میریام وولو از نگرانی از بابت جواب ندادن خواهرش به تماس های تلفنی به پلیس خبر داد افتاده است.

میریام وولو که اصالت اریتره‌ای داشته است، یک جنین هفت ماهه نیز در شکمش داشته و از بیماری دیابت نیز رنج می‌برده است اما هنوز علت مرگ وی اعلام نشده است.

واتیکان در واکنش به مرگ وی خواهان تحقیقات درباره این اتفاق شده است. پلیس ایتالیا تاکنون از برادر و همسر سابق وی و نامزد اخیر او نیز بازجویی کرده است. قرار است که بازرسان پلیس همچنین به آزمایش DNA از جنین وی برای تعیین پدر او بپردازند.

شاهدان عینی گفته اند که آپارتمان میریام وولو مسدود شده و تیم های تحقیقات و پزشکی قانونی در این آپارتمان به دنبال جمع آوری شواهد برای بررسی‌های بیشتر هستند. روز شنبه نیز یک مراسم تشییع جنازه برای وولو برگزار شد و پاپ فرانسیس در کنار جسد وی حضور پیدا کرده و دسته‌ای از گل های رز سفید را کنار آن قرار داد.

 

اخبار بین الملل – ایسنا

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

, ,

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.