تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

مردم این ۴ استان از صبح شنبه با ماسک بیرون بیایند، هوا به شدت آلوده و ناسالم است


دریافت خبر : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰:۳۴

تسنیم نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه جوی آرام طی ۲۴ ساعت آینده در کشور برقرار خواهد بود، گفت: پایداری هوا و افزایش آلاینده ها موجب می شود تا کیفیت هوای استانهای تهران، البرز، اراک و اصفهان در شرایط ناسالم برای همه افراد قرار بگیرد.
احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت آینده جوی آرام در کشور برقرار خواهد بود و به غیر از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و مه گرفتگی در شمال، غرب و ارتفاعات البرز پدیده ای رخ نخواهد داد.
وی ادامه داد: پایداری هوا و افزایش ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون که از امروز جمعه آغاز شده همچنان ادامه می یابد و موجب خواهد شد تا فردا شنبه ۱۱ دی ماه کیفیت هوای استانهای تهران، البرز، اراک و اصفهان در شرایط ناسالم برای همه افراد قرار بگیرد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: ساکنان شهرهای ذکر شده و سایر کلانشهرها بهتر است از تردد غیر ضروری در فضای باز خودداری کنند.
وظیفه با بیان اینکه از عصر فردا شنبه موج بارشی خفیفی وارد کشور می شود، عنوان کرد: این موج بارشی که از غرب وارد کشور می شود زاگرس مرکزی و دامنه های البرز را در بر می گیرد و موجب بارش های پراکنده در این نقاط خواهد شد.
وی ادامه داد: با عبور این موج از کشورمان، موج خفیف دیگری در روز یکشنبه باز هم از غرب وارد کشور می شود و زاگرس مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، مرکز و شمال شرق را تحت تاثیر قرار می دهد که این موج نیز موجب بارشهای پراکنده خواهد شد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور سردترین نقطه کشور را چالدران با ۱۶ درجه زیر صفر و گرمترین نقطه را راسک با ۳۷ …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.