تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

مدل رنگ موهای ۲۰۱۷ که ستاره های زن دوست دارند + تصاویر


 

زیباترین و جدیدترین مدل رنگ مو ۲۰۱۷ سلبریتی های زن

اگر دوست دارید طبق مد پیش بروید در این مطلب جدیدترین مدل های رنگ موی ۲۰۱۷ ستاره های زن و سلبریتی ها را مشاهده می کنید که می توانید از آنها ایده بگیرید.

 

رنگ مو بلوند سفید

رنگ مو بلوند سفید

این رنگ، رنگ موی محبوب در فصل های گرم است اما امسال می بینیم که ستاره های زیادی همچنان به این رنگ وفادار مانده اند طوری که یکی از مدهای پاییز و زمستان ۲۰۱۷ شده است.

رنگ مو بلوند سفید

 

رنگ مو بلوند نقره ای

رنگ مو بلوند نقره ای

 

بلوند نقره ای نیز یکی دیگر از رنگ هایی است که پاییز امسال مد شده است. اگر چه این رنگ بیشتر مناسب خانم های مسن است اما همانطور که می بینید جوانان را نیز در سال ۲۰۱۷ تحت تاثیر خود قرار داده است.

 

رنگ مو بلوند نسکافه ای

رنگ مو بلوند نسکافه ای

 

بلوند نسکافه ای برای افرادی که موهای کم پشتی دارند و دوست دارند که آن را حجیم تر نشان دهند، پیشنهاد می شود.

 

رنگ مو بلوند شنی

رنگ مو بلوند شنی

 

اگر موهایی بلوند دارید و می خواهید آنها را رنگ کنید، از طرفی به دنبال تغییرات اساسی هم نیستید، رنگ موی بلوند شنی، با ایجاد هایلایتی ملایم، شما را جذاب تر از قبل خواهد کرد.

رنگ مو بلوند شنی

رنگ مو بلوند شنی

رنگ مو بلوند شنی

 

هایلایت دو رنگ

هایلایت دو رنگ

 

این رنگ مو، محبوبیت زیادی میان خانم ها، به خصوص ستاره های هالیوود، دارد به طوری که در طی سالهای متمادی رنگ موی سال بوده است. اگر دوست دارید که در آن واحد هم موهایی بلوند و هم تیره داشته باشید، این رنگ مو را انتخاب کنید.

 

رنگ مو قهوه ای تیره

رنگ مو قهوه ای تیره

 

رنگ موی قهوه ای تیره، بدون هیچ هایلایتی، همیشه جذابیت خاص خود را دارد. پس اگر سادگی را می پسندید، این رنگ را که در عین سادگی زیبایی خاص خود را دارد، انتخاب کنید.

 

رنگ موی اسپرسو

رنگ موی اسپرسو

 

رنگ موی اسپرسو، برای خانم هایی که پوستی زرد یا زیتونی دارند، بهترین انتخاب است، از این رو که به چهره آنها شادابی و نشاط می بخشد.

 

رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی

 

رنگ کاراملی نیز از رنگ های محبوب میان خانم هاست، از این رو که به اکثر چهره ها می آید. با انتخاب این رنگ، چهره ای جذاب تر و البته پر انرژی تر خواهید داشت.

 

رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی

 

از دیگر رنگ هایی که ناگهان جای خود را در دنیای مد و فشن باز کرد، رنگ های پاستلی است. شما هر رنگی را که بدان علاقه دارید، از سبز گرفته تا خاکستری و صورتی، می توانید انتخاب کنید و به موهایتان بزنید.

رنگ های پاستلی

جدیدترین رنگ مو ۲۰۱۷

نوشته مدل رنگ موهای ۲۰۱۷ که ستاره های زن دوست دارند + تصاویر اولین بار در تاپ ناز پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.