تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

مخالفت جادوگر با تغییرات در پرسپولیس


کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تغییرات مدیریتی در این شرایط اصلا به سود باشگاه نخواهد بود.
به گزارش تابناک ورزشی، علی کریمی در خصوص آخرین شرایط و اینکه نظرش در مورد وضعیت این تیم چیست، گفت: پرسپولیس نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان رساند که جا دارد یک خسته نباشید به مجموعه باشگاه و یک تبریک به هواداران این تیم بگویم. امیدوارم با حمایت آنها در نیم فصل دوم شرایط قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فراهم شود، چون قطعا بازی ها در نیم فصل دوم برای همه تیم ها سخت است و دیگر نباید به راحتی فرصت از دست داد.
کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص شایعاتی که پیرامون تغییر علی اکبر طاهری از مدیریت این باشگاه مطرح می شود، گفت: همیشه یکی از عوامل موفقیت یک تیم ثبات مدیریت است. من فکر نمی کنم تا امروز باشگاه با مدیریت طاهری به مشکل برخورد کرده باشد، در ضمن شرایط فعلی از حساسیت بالایی برخوردار است و بازی های نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا در پیش است. پس بهتر است شاهد تغییرات در مدیریت باشگاه پرسپولیس نباشیم و این موضوع به صلاح باشگاه نیست.
کریمی در ادامه در خصوص اینکه وضعیت خونه به خونه چطور است، گفت: در ابتدای فصل قرار بود کمیته فنی تشکیل شود اما اتفاقاتی رقم خورد که این کمیته تشکیل نشد. من همیشه ارتباطم را با مالک باشگاه چه در زمانی که سمت نداشتم و چه امروز حفظ کردم و اعتقاد دارم ما باید ممنون چنین افرادی باشیم که سرمایه خود را برای فوتبال هزینه می کنند.
وی تاکید کرد: در اواخر نیم فصل اول از من خواسته شد که به عنوان مدیر فنی مشغول به کار شوم و قول دادم که در راستای موفقیت تیم هر کاری که از دستم بربیاید، انجام دهم.
کریمی در پاسخ به این …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.