تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

ماه چهره خلیلی: همسرم می خواست زیرآب از من خواستگاری کند!


دریافت خبر : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰:۲۲

ابراهیم اشرافی راجع به پیشنهاد ازدواجش به ماه چهره خلیلی می گوید: به رسم معمول پیشنهاد از طرف من مطرح شد.

به گزارش شفاف ، ماه چهره خلیلی در ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۳ با ابراهیم اشرفی، فیلمبردار کشورمان ازدواج کرده است. (عکس این زوج هنرمند را اینجا ببینید.)
ابراهیم اشرافی راجع به پیشنهاد ازدواجش به ماه چهره خلیلی می گوید: به رسم معمول پیشنهاد از طرف من مطرح شد. مدت ها بود که تصمیم خودم را گرفته بودم و می خواستم موضوع ازدواج را مطرح کنم. ماه چهره تهران نبود و در شهرستان مشغول فیلمبرداری بود که حلقه نامزدی سفارش دادم و منتظر فرصت خوبی بودم تا به شکلی خاص از او خواستگاری کنم.
ماه چهره خلیلی می گوید: ابراهیم خیلی سنتی جلو رفت. من در جریان سفارش حلقه نبودم. از طرف دیگر، جالب است بدانید که ابراهیم پیش از سفارش حلقه، بدون این که من مطلع شوم با پدر و مادرم صحبت کرده بود و از آنها اجازه خواسته بود تا از من خواستگاری کند.
اشرافی ادامه می دهد: ماه چهره از شهرستان برگشت و من هم دنبال فرصتی بودم که بتوانم خواستگاری خاصی از ماه چهره داشته باشم. حتی یک بار که به همراه ماه چهره، خواهرش (گلچهر) و باجناقم (بهنام) به کیش رفتیم، تصمیم گرفتم زیر آب و با لباس غواصی حلقه را به ماه چهره بدهم و از او خواستگاری کنم که البته خوب شد این اتفاق نیفتاد… (خنده).
منبع: فردا

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.