تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

ماجرای خیانت بازیگر مرد مشهور با سارای ۲۲ ساله +عکس


ماجرای خیانت بازیگر مرد مشهور با سارای ۲۲ ساله +عکس

 

دمی مور ۵۴ ساله که قبل از بازیگر شدن در یک شرکت جمع آوری بدهی کار میکرد ، دوران محبوبیتش را بعد از بازیگری تجربه کرد .او در این دوران با پسری بسیار جوانتر از خودش ازدواج کرد . اما  آشتون کوچر شوهر دمي مور بازيگر هاليوودبه همسرش خيانت کرد و با دختري ۲۲ ساله رابطه پنهاني برقرار کرد.

 

دمي مور که در سال ۲۰۰۵ با آشتون کوچر ۳۳ساله ازدواج کرد، متوجه شد همسرش به او خيانت کرده و با دختري ۲۲ساله رابطه پنهاني برقرار کرده است.

 

ماجرای خیانت بازیگر مرد مشهور با سارای 22 ساله +عکس

 

سارا ليل دختر ۲۲ ساله ايست که جزئيات رابطه با آشتون کوچر را فاش و پس از آن تصاويري از حضور آنها در کنار يکديگر منتشر شد. سارا اعلام کرد که در يکي از اتاق هاي مجلل هتل سن ديه‌گو به ملاقت شوم با آشتون رفته است و اين اتفاقات درست در زماني رخ داده است که آشتون و دمي، ششمين سالگرد ازدواج شان را جشن مي گرفته اند.

ماجرای خیانت بازیگر مرد مشهور با سارای 22 ساله +عکس

 

بااينکه دمي مور از اين اتفاقات بسيار ناراحت و غمگين است و شايعات زيادي درمورد جدايي اين زوج به گوش مي رسید اما در آخرين تصويري که از دمي مور منتشر شده است، اوحلقه ازدواجش را همچنان همراه خود داشت تا عاقبت در سال ۲۰۱۱ از اشتون کوچر جدا شد

 

چند ماه پيش از این رسوایی نيز بريتني جونز، دختر ۲۱ساله اي ادعا کرد که با آشتون رابطه داشته است اما موفق به اثبات اين موضوع نشد اما در اين مورد جديد، تصاويري منتشر شده است که کاملا گويا بوده و رابطه آشتون و سارا را تاييد مي کرذ!

 

 

مطالب مرتبط:

 

ازدواج و طلاق جنجالی بازیگران معروف ایرانی

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

 

خانه لوکس و مجردی آنجلینا جولی بعد از طلاق +عکس

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.