تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

قطع آلت تناسلی با تبر بخاطر رقابت بر سایز آلت جنسی


 قطع آلت تناسلی با تبر بخاطر رقابت بر سایز آلت جنسی

 

مرد بازنده از شدت خشم آلت تناسلی دوستش را با تبر قطع کرد ! به گزارش ایران ناز مرد ۵۲ ساله روسی با دوست ۴۷ ساله اش پس از نوشیدن مشروبات سنگین الکلی بازی مرگباری را آغاز کردند ! آنها با هم بر سر اینکه کدامیک از آنان آلت تناسلی بزرگتری دارد رقابت و کل کل کردند !! سرانجام با اندازه گیری آلت تناسلیشان مشخص شد مرد ۴۷ ساله آلت بلندتری دارد .

 

اما نتیجه ی این رقابت این شد که مرد برنده مجبور شد برای همیشه از آلت تناسلیش خداحافظی کند !!!به گزارش ایران ناز بازنده ی خشمگین که بشدت مست بود ،به گزارش ایران ناز از شدت خشم با تبر آلت تناسلی دوست ۴۷ ساله اش را قطع کرد و مردانگی او را زیر ضربات پیاپی تبر قطعه قطعه کرد!

 

اهالی روستا با شنیدن فریادهای دلخراش و درناک مرد ۴۷ ساله ، اورژانس را مطلع کردند.پلیس مرد ۵۲ ساله روسی را بعد از اقدام وحشیانه ی قطع آلت تناسلی دوست خود با تبر ، بازداشت نمود و مرد مصدوم بخت برگشته را به بیمارستان جهت پیوند عضو قطع شده منتقل ساخت!

 

به گزارش ایران ناز این دو مرد از کودکی با یکدیگر دوست بوده اند و در روستای نیکولسک منطقه ی اورال در باشقیرستان زندگی میکرد . این اتفاق پس از دو روز پیاپی نوشیدن مشروب و شب نشینی ، رخ داد !

 

مردی که این اقدام هولناک را مرتکب شده بود ممکن است در دادگاه به ۸ سال حبس محکوم شود.

 

اختصاصی ایران ناز – مترجم اعظم خسروگردی

 

مطالب مرتبط:

 

این زن آلت تناسلی شوهرش را بخاطر خیانت برید +عکس

 

زنی که آلت تناسلی همسرش را بخاطر زود انزالی برید + عکس

 

دردسر گیر کردن حلقه در آلت تناسلی این مرد + عکس ۱۸+

 

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.