تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

            94-12-1gh4750 

فال روزانه چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵


fal

فال روزانه متولدین فروردین

رویاهای شما کلید موفقیت های مالی آینده شما هستند. سیگنال هایی که ناخودآگاه شما می فرستد، شما را ناخواسته در مسیر کسب درآمد بیشتر قرار می دهند. با توجه به تجربه ای که در گذشته داشته اید، قدرت تصمیم گیری درست و دقیقی در زمینه اقتصادی خواهید داشت. برای اطمینان از موفقیت، فهرستی از مواردی که ذاتی به آنها اعتقاد دارید تهیه کنید و آنها را در دنیای واقعی به کار بگیرید. این کار می تواند برای شما مفید باشد. از نظر عاطفی نیز روزی خوبی پیش رو دارید اما نامزدتان کمی سرد به نظر می رسد که دلیل آن را نمی دانید و جرات پرسیدن هم ندارید که مبادا به بحث و دعوا منتهی شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اولویت نخست امروز شما عشق و مسایل احساسی است. آیا تمایل دارید ازدواج کنید؟ شاید جالب باشد بدانید نیمه گمشده شما که خدا او را برای شما در نظر گرفته است نیز امروز به ازدواج فکر می کند. شاید زمان آن رسیده باشد که از تردید و هراس دست بردارید و به مسایل خوشایند فکر کنید. امروز از اینکه اطرافیان شما را جذاب و دوست داشتنی خطاب کنند، تعجب نکنید. اگر نامزد یا همسر شما امروز چندان خوش اخلاق نیست و عجیب رفتار می کند، شما یا می توانید یک گوشه ای بنشینید و با خودتان حرص بخورید که چرا اینگونه است یا برخلاف او، کار مثبتی انجام دهید و فضای دونفره خود را شاد کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز فعالیت های جدید به کارهای خود اضافه خواهید کرد. این فعالیت می تواند کار دیگری باشد که به حقوق و درآمد شما می افزاید یا کارهایی که به میل و علاقه خود انجام می دهید و نتیجه مالی و اقتصادی برای شما ندارند. اما باید بدانید این فعالیت ها، هر چه که باشند باعث بهبود شرایط زندگی شما می شوند. امروز با فردی روبه رو می شوید که بسیار با اخلاق و با روحیات شما جور است. حرف زدن خیلی خوب است اما گاهی لازم است سکوت کنیم تا به نتیجه بهتری برسیم. امروز با نامزد یا فرد موردعلاقه خود نمی توانید ارتباط کلامی خوبی برقرار کنید. بهتر است خیلی سربه سر هم نگذارید و در پاسخ برخی حرف های او سکوت اختیار کنید تا موجب ناراحتی و دعوا نشود.

فال روزانه متولدین تیر

عشق و رابطه رمانتیک جدیدی برای شما رقم خورده است. این رابطه می تواند نوسازی همین رابطه کنونی شما باشد یا می تواند در مورد فردی جدید با مشخصاتی جدید باشد که سر راه زندگی شما قرار گرفته است. این فرد احتمالا از راه دوری آمده است یا در زمینه حقوق یا معلمی مشغول به کار است. بدون توجه به موقعیت و شرایط زندگی شما، این احساس تا ماه آینده همچنان در وجود شما پایدار خواهد ماند. اگر رازی در دل خود دارید، امروز بار سنگین بروز ندادن آن را با همه وجود حس خواهید کرد. با اینکه به هیچ عنوان دوست ندارید کسی از راز شما آگاه شود اما جلوی دهان خود را هم نمی توانید نگه دارید. اما اگر رازتان فاش شد هم خیلی از نتیجه آن نگران نباشید.

فال روزانه متولدین مرداد

آیا دوست دارید جابه جا شوید یا تغییراتی در خود و زندگی خود ایجاد کنید؟ شاید خانه خود را عوض کردید. در طالع امروز شما قرارداد و سندی مشاهده می شود که به ملک و خانه و مسکن مربوط است. این قرارداد می تواند برای خرید یا اجاره خانه جدید باشد. شاید در انجام این کار و امضای این قرارداد کمی دچار شک و هراس باشید اما بدانید که هرگز از انجام آن پشیمان نخواهید شد. اگر احساس کردید دوستانتان امروز کمی بدعنق و ترشرو هستند، به خود نگیرید. امروز اطرافیان چندان نرمال نیستند و این به شما یا رفتار شما مربوط نمی شود. در مقابل نامزد خود نیز طوری رفتار کنید که لحظه های شاد و لذت بخشی با یکدیگر داشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

احتمالا امروز خانواده جدیدی به همسایگی شما نقل مکان کنند. اگر مجرد هستید شاید مرد/زن جوان این خانواده نیمه گمشده شما باشد. اگر هم مجرد نیستید، احتمالا دوست جدیدی به دوستان خوب شما اضافه خواهد شد. هنگام ملاقات با همسایه جدید فورا سر صحبت را با او باز می کنید و ساعت ها با یکدیگر حرف خواهید زد. اما توجه داشته باشید که خیلی وقت او را نگیرید. از اینکه دوباره در آینده با این فرد ارتباط برقرار کنید، خجالت نکشید. امروز از نظر احساسی نیز تجربیات جدیدی خواهید داشت. امروز در مورد مشکل خاصی با نامزد خود صحبت خواهید کرد که شاید کمی بحث به دنبال داشته باشد اما بسیار قابل تحمل تر از بحث های قبلی است.

فال روزانه متولدین مهر

اگر مدت ها است به دنبال امضا کردن قراردادی در زمینه مالی و اقتصادی هستید باید بدانید امروز این انتظار به پایان می رسد. این قرارداد یا سندی که امضا می کنید احتمالا یا در مورد اضافه شدن حقوق شما است یا در زمینه ای است که موجب بهبود شرایط زندگی شما می شود. یا حتی می تواند سند جابه جایی شما باشد و به جایی دور نقل مکان کنید. اگر لازم است که شما برنامه ریزی خود را به خاطر فرد مورد علاقه تان تغییر دهید، حتما این کار را انجام دهید. به جای اینکه نظر او را عوض کنید خودتان فعلا دست از کار موردنظر بکشید تا به این ترتیب به رابطه خود کمک کرده باشید. شاید لازم باشد کمی برای خود هم زمان بگذارید و از زندگی لذت ببرید.

فال روزانه متولدین آبان

شاید برای مدتی زندگی شما دچار تغییر و تحولاتی بشود. این مساله امروز کاملا نمود پیدا می کند. رویاها واقعی می شوند و همه چیز به طرز غیرقابل باوری بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت. لازم نیست خیلی مشتاق و سریع واکنش نشان دهید. پیش از انجام هر کار و واکنشی کمی فکر کنید. از اینکه با دیگران مشورت کنید هراس نداشته باشید. شما از مبارزه و چالش خوشتان می آید، هرچه مسایل سخت تری برایتان پیش بیاید بیشتر خوشحال می شوید زیرا دوست دارید خود را برنده میدان معرفی کنید. اما با لجبازی و یکدندگی که از طرف مقابل خود مشاهده می کنید، بهتر است تاکتیک های خود را کمی تغییر دهید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

فال روزانه متولدین آذر

آیا مدتی است به مسایل ماورایی و روح علاقه پیدا کرده اید؟ آیا به طور مرتب مدیتیشن می کنید؟ اگر این طور است پس از الهامات و نشانه هایی که امروز در زندگی شما ظاهر می شوند تعجب نکنید. این الهامات را یادداشت کنید. برخی از آنها را به خاطر بسپارید. شاید با الهاماتی که از دنیای غیب به شما می رسد و این مرتبه از روح که پیدا می کنید، بتوانید کتابی بنویسید و چاپ کنید و درهای خوشبختی به روی شما باز شوند. امروز با نامزد یا همسر خود رابطه رمانتیک نمی توانید داشته باشید زیرا او رفتار چندان خوبی ندارد. این مسایل باعث دلخوری شما می شوند. با اینکه احساسات بد شما از بین میروند اما خاطره آن برای مدت طولانی در ذهن شما باقی خواهد ماند.

فال روزانه متولدین دی

امروز گروهی از دوستان جدید پیدا خواهید کرد که برایتان بسیار هیجان انگیز و جالب است. این افراد یا برای کشورهای دیگر هستند یا در زمینه ای خاص همچون مذهب، قانون یا علم اطلاعات و تجربه بسیار بالایی دارند. این افراد همچون روح های مهربانی هستند که می توانید ساعت های طولانی با آنها صحبت خواهید کرد. بدون توجه به موقعیت اجتماعی آنها، این افراد می توانند دوستان طولانی مدت و ارزشمندی برای شما باشند. گاهی اوقات گرفته و عنق می شوید و امروز یکی از آن روزها است. اما بهتر است حتی اگر اتفاق های خوبی برایتان رخ نمی دهد هم لبخند به لب داشته باشید و رابطه خود را با همسر یا نامزدتان خراب نکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز موقعیتی برای شما پیش می آید که می توانید شغل خود را عوض کنید. مهم نیست اکنون درگیر چه تفکر و چه شغلی هستید، کسب علم و دانش یکی از اولویت های کنونی زندگی شما خواهد بود. به ویژه اگر در زمینه متافیزیک یا فلسفه باشد شما بیشتر جذب آن خواهید شد. این نوع تفکر ممکن است زندگی شما را به طور کلی تغییر دهند. اما به یاد داشته باشید این هدیه ای از خداوند است و از آن خوب استفاده کنید. امروز می توانید بیش از هر زمان دیگر در خود فرو بروید یا احساسات خود را بیان کنید و بیرون بریزید. این تصمیم کاملا به خود شما بستگی دارد که احساسات واقعیتان را مخفی یا بیان کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز مسایلی همچون سفر، کسب دانش و مسایل قانونی بسیار برای شما مهم خواهند بود. تصمیم گیری در این زمینه برای شما بسیار دشوار است. اما بهتر است با چشمان باز به همه مسایل نگاه کنید و با دقت و وسواس بالا برای آینده برنامه ریزی کنید. پیش از هر اقدامی در زمینه مسایل موردعلاقه خود بهتر است همه قوانین و محدودیت ها را مطالعه کنید تا در آینده به مشکل برخورد نکنید. از نظر احساسی روز خوبی در پیش ندارید زیرا فرد موردعلاقه‌تان بسیار سرد و بی روح به نظر می‌رسد و این مساله شما را آزرده خواهد کرد. خیلی خود را ناراحت نکنید. از خانه بیرون بروید و با دوستان خود تفریح کنید یا سینما بروید و به ناراحتی ها فکر نکنید.

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

نوشته فال روزانه چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ اولین بار در پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.