تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

عکس های پیرمرد ۹۰ ساله ای که بیش از ۱۰۰ زن دارد و خیلی خوشحال است!


شاید باورش مشکل باشد ولی این پیرمرد ۹۰ ساله بیش از ۱۰۰ زن دارد و هنوز هم قصد دارد با دختران جدید ازدواج کند!

ازدواج پیرمرد ۹۰ ساله با ۱۰۷ دختر باکر و علاقه به ازدواج بیشتر

پیرمرد ۹۰ ساله ای که ۱۰۷ دختر باکره را صیغه کرد در تصاویر می بینید. این پیرمرد که اکنون در سن ۹۰ سالگی به سر می برد تا امروز حدود ۱۰۷ دختر باکره را صیغه کرده است و هر شب در آغوش یکی از این صد زن می خوابد.

 

این پیرمرد ۹۰ ساله نیجریه‌ای به دلیل تعداد زن‌های بسیار زیادی که داشت در سال ۲۰۰۸ مشهور شد. او حالا می‌گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

عکس های پیرمرد 90 ساله ای که بیش از 100 زن دارد و خیلی خوشحال است!

به گزارش تاپ ناز به نقل از ایندیپندنت، پیرمرد مشهور نیجریه‌ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن ۹۰ سالگی می‌گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد ۱۰۷ زنه البته برنامه‌هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.

همچنین : ازدواج عجیب پیرمرد ۶۸ ساله با دختری ۲۴ ساله که نوه اش است!

محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره‌های شناخته شده‌ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از ۱۰۰ همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می‌داند.

 

محمد ابوبکر یک مبلغ مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن‌ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

عکس های پیرمرد 90 ساله ای که بیش از 100 زن دارد و خیلی خوشحال است!

ابوبکر تاکنون ۱۸۵ فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته‌اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه‌های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

 

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت: «عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی‌اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می‌ورزند… آنچه من انجام می‌دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

عکس های پیرمرد 90 ساله ای که بیش از 100 زن دارد و خیلی خوشحال است!

آقای بلو تاکنون ۱۰۷ همسر اختیار کرده که ۱۰ مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر ۹۷ همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال ۲۰۰۸ میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان ۸۶ همسر داشت.

 

پیرمرد ۹۰ ساله ای که ۱۰۰ دختر باکره را صیغه کرد

ازدواج پیرمردی با دختر ۶ ساله! عکس

نوشته عکس های پیرمرد ۹۰ ساله ای که بیش از ۱۰۰ زن دارد و خیلی خوشحال است! اولین بار در تاپ ناز پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.