تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

عکس زیبا و جالب از اتاق کار احسان خواجه امیری


به گزارش ایران ناز احسان خواجه امیری با انتشار عکس زیر در شبکه اجتماعی اش نوشته است:”اتاق کار من . در حال ضبط وکال آلبوماحسان خواجه امیری در ۷ آبان ماه سال ۱۳۶۳ در خانواده ای هنرمند در تهران به دنیا آمده است. پدرش ایرج از سر آمدان موسیقی اصیل و آواز بود

 

که بر شکوفایی و پرورش احسان تاثیر بسزایی داشته است. احسان از شش سالگی با نوازندگی ویولن آشنا شده است و آواز را نزد پدرش آموخته است. او با اجرای ترانه جان بابا همراه با پدر خود وارد دنیای موسیقی شده است. او در سال ۱۳۸۰ در سن ۱۷ سالگی اولین آلبوم خود به همراهی پدرش را با نام من و بابا منتشر کرده است.

 

عکس زیبا و جالب از اتاق کار احسان خواجه امیری

 

احسان با اجرای ترانه هر چی آرزوی خوبه (غریبانه) در زمستان ۱۳۸۳ در میان مردم شناخته شده است، در پی آن راه یافتن احسان به صدا و سیمای ایران او را به خواننده ای مطرح در ایران تبدیل کرده است. احسان دومین آلبوم خود با نام برای آخرین بار را که ترانه هر چی آرزوی خوبه یکی از ترانه های آن بود، در سال ۱۳۸۴ به بازار عرضه کرد.

 

احسان خواجه امیری متولد ۷ آبان است اما پدر و مادرش برای انکه او زودتر به مدرسه برود تاریخ سی ام شهریور را به عنوان روز تولد او در نظر گرفتند و این تاریخ در شناسنامه او ثبت شده است.او یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. احسان خواجه امیری فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد است.

The post عکس زیبا و جالب از اتاق کار احسان خواجه امیری appeared first on ایران ناز.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.