تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

عملکرد ارزی بانک سامان به بیش از ۳٫۸ میلیارد دلار رسید


به گزارش روز شنبه( ایبِنا ) به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، مدیریت بین الملل این بانک اعلام کرد: بانک سامان پس از اجرایی شدن برجام و برقراری روابط مجدد کارگزاری با بانک های مهم جهان، ضمن فراهم کردن پیش زمینه ها و بستر های لازم توانسته است در مسیر تسهیل فعالیت تجاری تجار و بازرگانان ایرانی گام بردارد.
در همین راستا، حجم عملیات ارزی انجام شده در بانک سامان در زمینه های صدور اعتبار، برات و حواله ارزی در ۹ ماهه سال ۱۳۹۵ به بیش از ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار رسیده است.
عملیات ارزی مطابق با استانداردهای جهانی و قوانین کشورمان از طریق بانک های خارجی کارگزار بانک سامان و به انواع ارزهای معتبر و جهانروا صورت می گیرد.
بانک سامان هم اکنون با ۳۰۰ بانک در ۶۹ کشور جهان از جمله بلژیک، هندوستان، ژاپن، آلمان، ایتالیا، سوئیس، ترکیه، اسپانیا، فرانسه، جمهوری چک، کره جنوبی و چین روابط کارگزاری دارد که با بهره گیری از این شبکه گسترده امکان ارسال حوالجات ارزی، صدور ضمانت های ارزی، گشایش اعتبار اسنادی و انجام بروات اسنادی فراهم است.
تجار و بازرگانان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی می توانند به شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۰۲۳۰۹۵۵۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.