تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

            94-12-1gh4750 

علی دایی: پنالتی سپاهان گل می شد فوتبال را کنار می گذاشتم/ ما که رفتیم فینال!


علی دایی: پنالتی سپاهان گل می شد فوتبال را کنار می گذاشتم/ ما که رفتیم فینال!

به گزارش قدس آنلاین ، علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر نفت تهران مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی و فینالست شدن تیمش اظهار داشت: شما خودتان بازی را نگاه کنید و ببینید پنالتی سپاهان پنالتی بود یا نبود. اگر همان صحنه هزار بار در محوطه جریمه سپاهان اتفاق می افتاد، داور برای ما پنالتی نمی گرفت.
وی ادامه داد: داور به ناحق برای ما پنالتی گرفت و در صحنه اخراج هم یک اشتباه دیگر داشت. مهاجم ما بی جهت کارت زرد اول را از داور گرفت و کارت صحنه دوم هم بسیار سختگیرانه به او داده شد. شما بروید نگاه کنید کارت زرد اول اصلاً درست بود یا نه. متأسفانه در بازی با استقلال هم به آن شکل داور بازیکن ما را دو کارته کرد تا به این بازی نرسد.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران یادآور شد: وقتی داور برای سپاهان پنالتی گرفت به دروازه بان مان گفتم اگر این توپ گل شود فوتبال را کنار خواهم گذاشت. من مطمئن بودم که خدای بالای سر، حق را به حق دار می رساند. حالا هی بروند تقلا کنند، وقتی آن بالایی نخواهد هیچ اتفاقی نمی افتد.
دایی خاطرنشان کرد: کجای دنیا وقتی برای حریف کرنر گرفته می شود داور توپ را از بازیکن می گیرد و روی نقطه کرنر می گذارد؟! تأکید می کنم تا آن بالایی چیزی نخواهد هیچ اتفاقی نمی افتد.
وی در واکنش به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه امروز در ورزشگاه نقش جهان هواداران بسیار به او ناسزا گفتند، تصریح کرد: اشکال ندارد، بگذارید ناسزا بگویند. ما بازی را بردیم و رفتیم فینال! ان شاءالله فینال را هم می بریم و قهرمان می شویم اینها به ناسزاهای شان ادامه دهند. مهم این است که ما به آنچه استحقاقش را داشتیم رسیدیم. ما امروز چهار بازیکن اصلی مان را که از ابتدای فصل در …

اخبار پیشنهادی:

علی دایی: پنالتی سپاهان گل می شد فوتبال را کنار می گذاشتم/ ما که رفتیم فینال!
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.