تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

علاقه شدید دختر ۲۵ ساله به یک مارمولک باعث شد فعلا ازدواج نکند! + عکس دختر


این دختر زیبای ۲۵ ساله به خاطر مارمولک ازدواج نمی کند!

این دختر ۲۵ ساله به دلیل اینکه مارمولکش بیمار شده است فعلا ازدواج نمی کند و مراسم عروسی را به تعویق انداخته است. خانم لیزی گریفیت ۲۵ ساله و معلم یک مدرسه‌ در لندن است، او آنقدر به مارمولک خود علاقه دارد که برای درمان مارمولکش ازدواجش را به تعویق انداخت.

علاقه شدید دختر 25 ساله به یک مارمولک باعث شد فعلا ازدواج نکند!

عکس دختر و مارمولک

مارمولک دچار عفونت سینه شده بود و با مراقبت‌ های لیزی خوب شد.کمی بعد توموری بر روی صورتش شروع به رشد کرد و حتی بعد از دو عمل جراحی بهبود نیافت.

لیزی از ترس اینکه حیوان محبوبش را از دست بدهد تصمیم گرفت بقیه پس انداز خود را نیز خرج مداوای جرج کند.به گزارش پارس ناز او ۳۰۰۰ پوند را صرف شیمی درمانی کرد و به نظر می‌ رسد این درمان برای جرج کوچک موفقیت آمیز بوده است.

علاقه شدید دختر 25 ساله به یک مارمولک باعث شد فعلا ازدواج نکند!

تابستان گذشته لیزی با دوست دوران کودکی‌ اش کریس فیشر ۲۶ ساله نامزد کرد ولی عروسی فعلاً به بعد موکول شده است.حتی کریس به نظر نمی‌ رسد با این موضوع مشکل داشته باشد، او می‌گوید که می‌ داند در مقابل با آن مارمولک در جایگاه دوم قرار دارد ولی کاملاً با این موضوع کنار آمده است.

دختری که عاشق مارمولک است و ازدواج نمی کند!

نوشته علاقه شدید دختر ۲۵ ساله به یک مارمولک باعث شد فعلا ازدواج نکند! + عکس دختر اولین بار در تاپ ناز پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.