content="text/html; charset=utf-8" />عامل هتک حرمت هنرمندان در اینستاگرام دستگیر شد
تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

عامل هتک حرمت هنرمندان در اینستاگرام دستگیر شد

عامل هتک حرمت هنرمندان در اینستاگرام دستگیر شد

عامل هتک حرمت هنرمندان در اینستاگرام دستگیر شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “حسن محمدنژاد” رئیس پلیس فتای استان مازندران در تشریح این خبر، گفت:در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا که خود را از هنرمندان معروف استانی معرفی کرده، مبنی بر اینکه در شبکه اجتماعی اینستاگرام با نام کاربری مشخصی عضو می باشد، فردی ناشناس با ایجاد صفحه ای با نام کاربری وی، تصاویر شخصی اش را به همراه تصاویر اراذل و اوباش در این شبکه انتشار داده است. موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای استان مازندران،گفت:ماموران پلیس فتا با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی صفحه مورد نظر در شبکه اجتماعی اینستاگرام دریافتند، مالک صفحه مذکور با استفاده از خط ایرانسل اقدام به فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده است.

سرهنگ محمدنژاد خاطر نشان کرد:کارآگاهان پلیس فتا با هماهنگی قضایی پس از شناسایی متهم، وی را دستگیر و مورد تحقیقات و بازجویی قرار دادند.

وی افزود: متهم در تحقیقات به عمل آمده ضمن اقرار به بزه انتسابی عنوان داشت، صفحه اینستاگرام مورد نظر متعلق به وی بوده و عکس های شاکی را با هدف لایک خوردن بیشتر صفحه نمایش به همراه تصاویر اراذل و اوباش در صفحه قرار دادم.

متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد .
اخبار حوادث  – باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

, ,

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.