تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

طرز تهیه جوجه با سس خردل


شما میتوانید این بار جوجه را با سس خردل تهیه کنید. قاشق چایی خوری نمک و ۱/۴ قاشق چایی خوری فلفل سیاه و آرد را در یک بشقاب و یا کاسه کم عمق ریخته و جوجه را به آنها بمالید سپس جوجه ها را بتکانید تا اضافه شان بریزند.

 

مواد لازم برای ۴ نفر:

 

۱/۴فنجان سرپر آرد
۱/۲ قاشق چایی خوری نمک
۱/۲ قاشق چایی خوری فلفل سیاه
۴ ران مرغ
۳ قاشق غذاخوری روغن سبزیجات
۳/۴ موسیر خرد شده
۱/۲ فنجان ماء الشعیر
۱ فنجان آب مرغ کم نمک
۲ قاشق چایی خوری خردل
۱/۴ فنجان شوید تازه خرد شده

 

طرز تهیه جوجه با سس خردل

 

ارزش غذایی

 

کالری : ۴۳۲ کیلور کالری
کربوهیدرات : ۱۲ گرم
فیبر : ۰
چربی: ۲۵ گرم
پروتئین : ۳۱ گرم
قند: ۱ گرم

 

طرز تهیه جوجه با سس خردل

 

طرز تهیه:

 

۴/۱ قاشق چایی خوری نمک و ۴/۱ قاشق چایی خوری فلفل سیاه و آرد را در یک بشقاب و یا کاسه کم عمق ریخته و جوجه را به آنها بمالید سپس جوجه ها را بتکانید تا اضافه شان بریزند. روغن را در یک ماهیتابه با دمای متوسط حرارت دهید. جوجه ها را بیاورید، ابتدا پوست هایشان را جدا کنید و ۶ تا ۸ دقیقه در روغن داغ بگذارید تا طلایی شوند.

 

حالا جوجه های سرخ شده را در یک بشقاب قرار دهید .موسیرهای خرد شده را در ماهیتابه بریزید تا سرخ شوند ، مدام آنها را هم بزنید تا نسوزند ، آنها را آنقدر حرارت دهید تا به رنگ قهوه ای در بیایند . ماءالشعیر را اضافه کنید تا بجوشد و همه مواد به رنگ قهوه ای شوند. حالا آب مرغ ،

 

خردل و باقیمانده نمک و فلفل را هم اضافه کنید. بگذارید تا بجوشند ، سپس جوجه را به آنها اضافه کنید. در حرارت متوسط گاز بگذارید تا جوجه ها به طور کامل بپزند که این کار ۲۵ دقیقه زمان می برد. جوجه ها و سس را با هم ترکیب کنید و بگذارید آنقدر بجوشند تا مقدار سس تقریبا یک فنجان شود . جوجه ها را از روی اجاق بردارید و سس را روی آن بریزید .

The post طرز تهیه جوجه با سس خردل appeared first on ایران ناز.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.