تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

شوک بزرگ به نقل و انتقالات / سروش رفیعی حق جدایی از تراکتور ندارد


شوک بزرگ به نقل و انتقالات / سروش رفیعی حق جدایی از تراکتور ندارد
پس از پایان مسابقه تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی خبر مهمی منتشر شد که توانست تا حدودی نتیجه بازی را هم تحت تاثیر قرار دهد، سروش رفیعی به دلیل اضافه خدمت باید در تراکتورسازی بماند.

به گزارش مشرق ، هافبک سرباز و خوش تکنیک تراکتورسازی که از مدت ها پیش همه از جمله خود او تصور می کردند در نیم فصل لیگ امسال خدمت سربازی اش به پایان می رسد و تبدیل به بمب نقل و انتقالات می شود با یک خبر شوکه کننده مواجه شده است.
رفیعی ۶ ماه اضافه خدمت دارد که اگر از سوی یگان خدمتی بخشیده نشود باید نیم فصل دوم را هم در تراکتورسازی بماند. مسئله ای که باعث شد این بازیکن پس از پایان بازی با اعصابی به هم ریخته وسط زمین چمن بماند و درخصوص آن با مصطفی آجرلو صحبت کند.
صحبت هایی که به نظر نتیجه خاصی هم نداشته و بی فایده بودن آن را می توان از مصاحبه عصبی و پرخاشگرانه رفیعی پس از پایان بازی با خبرنگاران برداشت کرد.
این خبر در حالی منتشر شده که مدیرعامل تراکتورسازی ادعا کرده از دو ماه پیش نامه ای برای آنها آمده و از این موضوع خبر داشته اند اما در این میان این سوال پیش می آید اگر مسئولان تراکتورسازی از نامه اضافه خدمت رفیعی خبر داشته اند چرا در همین مدت بارها و بارها سروش رفیعی را به میز مذاکره برای تمدید قرارداد کشانده اندو مدیرعامل و سرمربی این تیم اعلام کرده اند اگر رفیعی نیم فصل از تراکتور جدا شد برای او آرزوی موفقیت می کنیم، اما حالا که صحبت از انتقال رفیعی به تیم های دیگر بیشتر شده بحث اضافه خدمت او مطرح شده است!
خلاصه ماجرایی که در ادامه به صورت مبسوط برایتان شرح خواهیم داد این است که اگر رفیعی قبل از ۲۲ بهمن ۹۳ خودش را سرباز می کرد الان خدمت او تمام شده بود اما چون تاخیر داشته ۶ ماه اضافه خدمت خورده است.
و اما اصل ماجرا به تفضیل این است که سروش رفیعی کارت معافیت بابت کفالت پدرش داشت که در بررسی کارت های معافیت فوتبالیست …

اخبار پیشنهادی:

شوک بزرگ به نقل و انتقالات / سروش رفیعی حق جدایی از تراکتور ندارد
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.