تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

شمارش معکوس برای فروپاشی یک قهرمان


باشگاه استقلال خوزستان به دلیل وضعیت مالی که با آن دست به گریبان است اوضاع خوبی ندارد ولی گویی همه در قبال قهرمان فصل گذشته خود را به خواب زده اند.
به گزارش فارس، استقلال خوزستان بعد از رسیدن به مقام قهرمانی پانزدهمین دوره لیگ برتر این روزها با مشکلات و حواشی روبرو شده که هر لحظه ممکن است باعث از هم پاشیدن نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا شود.
استقلال خوزستان تحت مالکیت گروه ملی صنعتی اهواز قرار داشت و بعد از واگذاری این شرکت به بانک ملی و مشکلاتی که برای آن به وجود آمد از اواخر فصل قبل با مشکلات عدیده مالی روبرو شده تا جایی که بازیکنان این تیم در پایان فصل گذشته ۲۵ درصد قراردادهای خود را دریافت نکردند.
قهرمانی و آغاز مشکلات
زنگ خطر زمانی برای استقلال خوزستان به صدا در آمد که عبدالله ویسی بعد از اینکه همراه با این تیم به مقام قهرمانی رسید برای تمدید قرارداد با این باشگاه درخواست کرد تیم را در فصل آینده، آسیایی مدیریت کنند اما بعد از چند جلسه وقتی مشکلات این تیم را دید تصمیم به جدایی گرفت و مسئولان استقلال خوزستان هم به راحتی با این مسئله کنار آمدند.
این مسئله نشان می دهد مشکلات استقلال خوزستان مربوط به فصل جاری نیست و از اواخر لیگ پانزدهم این تیم درگیر مسائل مالی شده اما کسب نتایج درخشان و حضور در کورس قهرمانی اجازه خودنمایی به این حواشی نداده است.
ضعف در انتخاب اسپانسر
حضور در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در لیگ برتر فرصتی مناسب برای هر باشگاهی است که در جذب اسپانسر قوی عمل کند و با بستن یک قرارداد بسیار خوب بخش عمده ای از مشکلات مالی را به دست فراموشی بسپارد.
استقلال خوزستان در این امر بسیار ضعیف عمل کرد و …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.