تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست فیلم ساعت ۵ عصر


سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست فیلم ساعت ۵ عصر

www.Campec.Ir-mehran modiri-1

مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت، البته ین نشست بی حاشیه هم نبود !

cake_slice_cream-1600x900

درباره فیلم ساعت ۵ عصر

این نشست در هتل هما با حضور مهران مدیری و اصحاب رسانه برگزار شد

مهران مدیری در ابتدای این نشست درباره چگونگی رسیدن به سوژه «ساعت ۵ عصر» گفت: من ۸ سال بود که تصمیم داشتم فیلم سینمایی بسازم اما هر بار به دلایلی نمی شد. دوستان پیشنهادهای وسوسه برانگیزی می دادند اما با این وجود باز هم نمی شد که بسازم ولی در نهایت امسال تصمیم گرفتم در دو ماهی که برنامه «دورهمی» ضبط نمی شود یک فیلم سینمایی بسازم.

موضوع فیلم


ایده فیلم مربوط به ۳-۲ سال گذشته است

قصه درباره فردی است که در شرایطی قرار می‌گیرد و از ۷ صبح تا ۵ عصر درگیر ماجرایی می‌شود و باید تا ۵ عصر امضای آخر را دریافت کند. سلسله اتفاقاتی که شاید در طول روز برای هر فردی انجام شود با یک داستان غلو شده به تصویر کشیده می‌شود. این فرد کاملاً مبادی آداب، تحصیلکرده و مهربان است که نقش آن را سیامک انصاری بازی می‌کند.

www.yjc.com

وقتی مهران مدیری سیگار می کشد

مهران مدیری که چند سالی است سیگار می کشد در این نشست هم طاقت نیاورد و جلوی خبرنگاران سیگار کشید، هنوز علت اصلی از هدف و نیت وی برای این عمل بیان نشده است !

www.yjc.com

نقش مدیری در فیلم

وی درباره بازی خودش در نقش اصلی فیلم سینمایی ۵ عصر گفت: قطعاً من بازی کنم جذاب‌تر خواهد بود اما فیلم و هدایت کار بسیار سخت است و نمی‌توان هم بازی کرد و هم کارگردانی

خندوانه رقیب برنامه دورهمی نیست

خندوانه رقیب برنامه دورهمی نیست، شکل ۲ برنامه کاملاً متفاوت است،

رامبد جوان بارها گفته که در برنامه خندوانه فقط قصد خنداندن دارد و گفت‌وگوهایی که می‌کند در قالب طنز است اما دورهمی علاوه بر نمایش، گفت‌وگوهایی دارد که برخی از مسائل را در جامعه صریح‌تر ارائه می‌دهد؛ خنداونه اصلاً رقیب دورهمی نیست و در برنامه‌های آتی حتماً از رامبد جوان هم دعوت می‌کنیم.

www.yjc.com

www.Campec.Ir-mehran modiri-6

www.Campec.Ir-mehran modiri-8

www.Campec.Ir-mehran modiri-7

گرداوی توسط بیوگرافی ۹۸

نوشته سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست فیلم ساعت ۵ عصر اولین بار در بیوگرافی ۹۸ پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.