تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

سفر مهناز افشار به افغانستان +عکس


سفر مهناز افشار به افغانستان +عکس

 

سوپر استار سینمای ایران خانم مهناز افشار که گویا شکستگی پای وی بهبود یافته است بتازگی سفری به افغانستان داشت . به گزارش ایران ناز خانم مهناز افشار در  جشنواره فیلم هرات شرکت کرده بود

 

این بازیگر مشهور در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: از افغانستان و چهارمین «فستیوال فیلم زنان – هرات» در حالی بازگشتم که صادقانه می‌توانم بگویم دلبسته این شهر و مردمانش شدم.

سفر مهناز افشار به افغانستان +عکس

بودن در کنار مردم خوب افغانستان حس خوبی داشت. مردمی که زبان، جغرافیا و دردهای مشترک، ما را به آن‌ها و آن‌ها به ما نزدیک‌تر می‌ کند. آرزو دارم خیلی زود بمب‌ها با افغانستان وداع کنند و صورت این کشور از خون شسته شود.

 

‎باور کنید سخت است با این شرایط سخت تلاش برای رشد فرهنگی. ‎ملت بزرگ ایران و افغانستان می‌توانند با دوستی و نزدیکی بیشتر اتفاقات زیبایی را رقم بزنند و این مهم دست‌یافتنی‌ست … ‎دوست دارم باز هم به افغانستان بروم، شاید برای اتفاقی نیکوتر

 

در پایان لازم می‌دانم از سازمان آرمان‌شهر و خانه فیلم رویا برای تمام زحماتی که برای برگزاری این فستیوال کشیدند  سپاسگزاری کنم .این عکس هم یادگاری از افغانستان شد که فرزانه وحیدی آن‌را ثبت کرد.

 

همچنین فیلم سینمایی Movie «آبجی» نخستین تجربه سینمایی مرجان اشرفی زاده جایزه بهترین فیلم داستانی بلند را از چهارمین جشنواره فیلم زنان هرات به خود اختصاص داد.

 

چهارمین جشنواره فیلم زنان هرات از تاریخ ۲۸ مهر تا ۱ آبان ماه برگزار شد و فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی موفق شد عنوان بهترین فیلم را از این جشنواره سینمایی از آن خود کند.

 

مطالب مرتبط:

 

عکسی جدید از دختر کوچولوی مهناز افشار

 

حضور مهناز افشار و فرزندش در تبلیغ یک برند (عکس)

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.