تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

سد آهنی در مسیر حرکت تراکتور/ عملیات حمله به رکورد ذوب آهن به رهبری قلعه نویی


سد آهنی در مسیر حرکت تراکتور/ عملیات حمله به رکورد ذوب آهن به رهبری قلعه نویی

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی را فردا (شنبه) انجام خواهند داد. یک پای فینال از این دیدار مشخص خواهد شد و آن سوی جدول هم سپاهان و نفتی حضور دارند که امروز یکی از آنها قربانی می شود تا در نهایت فینالیست های این فصل جام حذفی مشخص شوند. با این حال تقابل ذوب آهن و تراکتورسازی جذابیت هایی دارد که از جمله آنها شکست ناپذیری ذوب آهن در جام حذفی در سه سال گذشته بوده است.
ذوب آهن که قهرمان دو دوره قبلی جام حذفی است، در شرایطی به مصاف تراکتورسازی می رود که در ۱۴ بازی اخیر خود در این رقابت ها شکستی تجربه نکرده و آخرین شکست این تیم به اول بهمن ماه ۹۲ باز می گردد و نزدیک به سه سال از این شکست می گذرد؛ جایی که استقلال با یک گل در مرحله یک چهارم نهایی ذوب آهن را شکست داد. با این حال ذوب آهن، روبه روی حریف آسانی قرار ندارد. تراکتورسازی، آخرین قهرمان جام حذفی پیش از دو دوره قهرمانی ذوب آهن است و در عین حال می توان گفت آخرین قهرمان های جام حذفی این بار در نیمه نهایی مقابل هم قرار گرفته اند. از سوی دیگر تراکتورسازی تیمی است که در لیگ این فصل با قدرت پیش می رود و پا به پای پرسپولیس برای قهرمانی می جنگد و از این رو نمی تواند حریف آسانی برای ذوب آهن باشد.
تفاوت دو تیم در این فصل شاید مربوط به قدرت بیشتر تراکتورسازی در خط حمله باشد. شاگردان امیر قلعه نویی در نیم فصل اول موفق شدند ۲۴ گل به ثمر برسانند و ذوب آهن آمار ۲۳ گل را ثبت کرده است. در جام حذفی تراکتورسازی ۸ بار دروازه حریفانش را باز کرده و ذوب آهن ۵ بار موفق به انجام این کار شده که شاید این آمار …

اخبار پیشنهادی:

سد آهنی در مسیر حرکت تراکتور/ عملیات حمله به رکورد ذوب آهن به رهبری قلعه نویی
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.