تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس)

به گزارش ایسنا، در تاریخ ۱۳ آبان ماه امسال خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۰۶ نامجو به مأموران اعلام کرد که توسط سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ مورد سرقت به شیوه کیف قاپی قرار گرفته است . با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کیف قاپی و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

مالباخته پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهاراتش به کاراگاهان گفت : در خیابان پالیزی به صورت پیاده در حال تردد بودم که ناگهان سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت قدیمی هوندا ۱۲۵ به من نزدیک شد و در یک لحظه اقدام به سرقت کیف دستی حاوی گوشی تلفن همراه ، کارت عابربانک حاوی رمز ! و … کرد .

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

مالباخته در ادامه اظهاراتش در خصوص مشخصات ظاهری سارق کیف خود به کارآگاهان گفت : در زمان نزدیک شدن سارق به سمت من ، شباهت زیاد این شخص به یکی از بازیگران سریال پایتخت باعث شد تا ذهن من به سمت این موضوع کشیده شود که ناگهان وی اقدام به قاپیدن کیف از داخل دست من نمود و بلافاصله در مسیر خلاف حرکت خودروها از محل متواری شد .

با توجه به اظهارات مالباخته مبنی بر امکان شناسایی تصویر متهم و انجام چهره نگاری ، کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات مجرمان سابقه دار پلیس آگاهی اقدام به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه کیف قاپی به نام “مصطفی . ی” ۴۳ ساله شدند ؛ بررسی سوابق مصطفی . ی حکایت از آن داشت که وی آخرین بار نیز به اتهام کیف قاپی دستگیر و روانه زندان شده اما پس از آزادی در آبان ماه سال جاری ۱۳۹۴ ، مجددا سرقت های خود را از سر گرفته است .

همزمان با انجام چهره نگاری و شناسایی تصویر متهم ، کارآگاهان در بررسی تراکنش مالی عابر بانک مالباخته نیز موفق به شناسایی چندین نفر از شهروندان شدند که پس از تاریخ سرقت عابربانک مالباخته ، پول از حساب مالباخته به حساب آنها واریز شده بود ؛ این افراد پس از شناسایی و حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که فردی حدودا ۴۰ الی ۴۵ ساله در زمان مراجعه آنها به دستگاه های ATM ، تحت عنوان این موضوع که وی مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از حساب خود برداشت کرده و دیگر امکان برداشت پول از حساب خود را ندارد ، از آنها درخواست می کرد تا معادل این مبلغ ۲۰۰ هزار تومان را به او نقدا پرداخت کرده و در عوض همین مبلغ از طریق کارت به کارت به حساب آنها بازگردانیده شود ؛ با توجه به اظهارات این افراد ، زمانیکه تصویر متهم مصطفی . ی به رؤیت آنها رسید ، همگی وی را مورد شناسایی قرار دادند .

با شناسایی دقیق مصطفی . ی بعنوان متهم اصلی پرونده ، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در خیابان ۱۷ شهریور شده وی را دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

متهم پس از دستگیری صراحتا به ده ها فقره کیف قاپی به شیوه تک سرنشین در مناطق مرکزی سطح شهر تهران به ویژه در خیابان ولیعصر ، میدان شهدای هفتم تیر ، سهروردی ، ونک ، میدان پالیزی و … ، با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ اعتراف کرد .

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ده ها فقره کیف قاپی و همچنین شناسایی متهم از سوی تعدادی از مالباختگان و به منظور شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم و همچنین شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند خواست تا برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند .

زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به …

www.asriran.com › صفحه نخستحوادث

۳ hours ago – زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس). رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه …

۲۶ mins ago – زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد. … با توجه به اظهارات مالباخته مبنی بر امکان شناسایی تصویر متهم و انجام چهره نگاری ، کارآگاهان با بهره گیری از … پسر دیوید بکام عاشق دختر مورینیو شد +عکس …شباهت به بازیگر سریال پایتخت، زورگیر سابقه دار را به دام …

khabarfarsi.com/n/15966886Translate this page

۲ hours ago – شباهت به بازیگر سریال پایتخت، زورگیر سابقه دار را به دام انداخت/عکستهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس) …

زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال … – خبر چه

khabarche.ir/…/زورگیرتهرانیبهخاطرشباهتبهبا

۳ hours ago – سریال پایتخت بعد از ظهر جمعه چهاردهم اسفند ماه ۱۳۹۴ خبر زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس)

توصیه‌هایی برای تجهیز خودروی خود برای مسافرت به نقاط سردسیر. – سلامانه ….. زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس).

۲ hours ago – زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس). رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه …

زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به …

vazeh.com/…/زورگیرتهرانیبهخاطرشباهتبهباز

۲ hours ago – واضح آرشیو وب فارسی:عصر ایران: زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس) رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی …

یوز – آخرین اخبار بازیگر سریال پایتخت

yooz.ir/news/?…بازیگر%۲۰سریال%۲۰پایتخت

نمودار رشد پدیده بازیگر سریال پایتخت در گذر زمان. زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد (+عکس) · عصر ایران ۴۲ دقیقه پیش.

فیلم گل استقلال به تیم فوتبال راه آهن | خط برتر

www.khatebartar.com/…/فیلم-گل-استقلال-به-تیم-…

۵۴ mins ago – فیلم گل استقلال به تیم فوتبال راه آهن را می توانید در ویدیو ذیل مشاهده … زورگیر تهرانی به خاطر شباهت به بازیگر سریال پایتخت به دام افتاد …

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.