تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

رونمایی بی بی سی از جدی ترین رقیب انتخاباتی روحانی


پرویز فتاح، رقیب اصلی روحانی و جدی ترین گزینه اردوگاه اصول گرایان محسوب می شود. او یک مدیر اجرایی شناخته شده و ارشد در جمهوری اسلامی است؛ این را حتی برخی اصلاح طلبان نیز گواهی می دهند.
به گزاش جام نیـوز، سایت شبکه بی بی سی فارسی، در یادداشتی با عنوان “انتخابات ریاست جمهوری؛ آیا پرویز فتاح رقیب روحانی است؟” به تحلیل و بررسی انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران و همچنین رقبای احتمالی حسن روحانی پرداخت.
بی بی سی در این یادداشت از مهندس پرویز فتاح، وزیر نیروی دولت اول احمدی نژاد که در حال حاضر ریاست کمیته امداد را عهده دار می باشد به عنوان رقیب جدی روحانی در انتخابات آتی نام می برد.
بی بی سی در این باره می نویسد: «پنج ماه مانده تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶، جز حسن روحانی، اعلام نامزدی هیچ فرد شناخته شده و مطرح دیگری در این انتخابات، مفروض نیست. هرچند زمزمه ها و شواهد درباره نامزدی دوباره محمدباقر قالیباف، شهردار تهران کم نیست، اما به نظر می رسد پرویز فتاح، رییس کمیته امداد، رقیب اصلی روحانی و جدی ترین گزینه اردوگاه اصول گرایان محسوب می شود.
اگرچه فتاح در ماه های گذشته، و در مصاحبه های مختلف، به تلویح و تصریح نامزدی خود را منتفی دانسته یا از کنار آن با هوشمندی عبور کرده، اما هم زمان حضور رسانه ای او به گونه ای معنادار ادامه دارد و حتی افزایش یافته است؛ چنان که به بهانه کریسمس و سال نو میلادی، خبرگزاری های نزدیک به سپاه (مانند فارس و تسنیم) از دیدار وی با «مددجویان» ارمنی تحت پوشش کمیته امداد، گزارش تصویری منتشر کرده اند.»
فتاح کیست؟
بی بی سی در معرفی فتاح چنین می نویسد: «سیدپرویز فتاح قره باغی، متولد ۱۳۴۰ در ارومیه، فارغ …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.