تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

راز قتل مادر و دختر بچه پس از ۳ سال روشن شد


تابناک / مرد جوانی که سه سال قبل و درجریان سرقت از خانه ای، زن جوان و دختر سه ساله اش را به قتل رسانده بود با صدور کیفرخواست بزودی پای میز محاکمه می رود.
 رسیدگی به این پرونده از ساعت ۱۸:۳۰ نخستین روز بهمن سال ۹۲ با اعلام خبر مرگ مرموز مادر و دختر ۳ ساله درجنوب تهران آغاز شد.
امیر-مرد صاحبخانه-که به خاطر کار خارج از تهران بود وقتی پس ازچندین تماس تلفنی موفق به صحبت با همسرش -سهیلا-نشد سراسیمه از یک آشنای خانوادگی خواست به خانه شان برود و ازحال همسروفرزندش خبری بدهد.
زن جوان برای فرار از تهمت های شوهرش کارفرمای خود را با اسید سوزاند /پلیس پس از ۸ ماه او را دستگیر کرد
دایی و خواهرزاده ربایندگان ۳۸ مسافر پولدار بودند
فروش غیر قانونی سوالات تمرینی و آزمایشی به کنکوری های تنبل!
فاجعه مرگ ۲۰ هزار ماهی و ستاره دریایی+عکس
زن جوان وقتی مقابل خانه رسید با استشمام بوی شدید گاز بلافاصله با آتش نشانی و اورژانس تماس گرفت. پس ازحضور آنها درآپارتمان، جسد زن ۲۷ ساله و دختر ۳ ساله اش پیداشد. نخستین شواهد حکایت از آن داشت که مادر و دختر، قربانی گازگرفتگی شده اند اما در بررسی دقیق صحنه توسط تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی مشخص شد که شیلنگ گاز به صورت عمدی پاره شده است.ضمن اینکه طلاهای سهیلا نیز به سرقت رفته بود. بدین ترتیب انگیزه قتل به خاطر سرقت مطرح شد.
از سوی دیگر سالم بودن درهای ورودی، حکایت از آن داشت که عامل جنایت فردی آشنا بوده است.در ادامه رسیدگی به پرونده و ردیابی های پیچیده پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از بستگان مقتول به نام اردلان شدند که روز جنایت در تهران و در محدوده محل زندگی قربانیان دیده شده بود. بدین ترتیب کارآگاهان …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.