تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

رئیس دفتر روحانی معتقد به دلار ۷ هزار تومانی است


رئیس دفتر روحانی معتقد به دلار 7 هزار تومانی است

به گزارش مشرق، سید جواد ابطحی پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهرستان خمینی شهر به تشریح فتنه ۸۸ پرداخت و اظهار کرد: نظام در سال ۸۸ با رأفت کامل اسلامی و مماشات با سران فتنه برخورد کرد و آن ها حتی بعد از وقایع عاشورا و ۹ دی هم آزاد بودند.
وی با اشاره به اینکه سران فتنه در سال ۸۸ بعد از حماسه ۹ دی در حمایت از مخالفان بشار اسد بیانیه صادر کردند، بیان داشت: نظام بعد از ۲۵ بهمن ماه ۸۸ بعد از صدور بیانیه و دفاع از تکفیری ها به دستور شورای عالی امنیت مالی به حصر خانگی قرار گرفتند تا قبل از این تاریخ سران فتنه آزاد بودند.
* سران فتنه در حصر می خورند و می خوابند
نماینده مردم خمینی شهر با بیان اینکه در سال ۸۸ به دستور روحانی به عنوان مسؤول شورای عالی امنیت ملی سران فتنه در حصر خانگی قرار گرفتند، گفت: امروز تمام امکانات رفاهی و تفریحی برای سران فتنه مهیاست، سران فتنه می خورند و می خوابند، شرایطی که برای سران فتنه فراهم است برای من به عنوان نماینده مجلس مهیا نیست.
ابطحی با تاکید بر اینکه رأفت اسلامی درباره سران فتنه از سوی نظام در تاریخ بی نظیر است، ابراز داشت: بعضی تلاش می کنند تا سران فتنه آزاد شوند که حتی اگر اینگونه هم شود باید محاکمه شوند.
وی با بیان اینکه ۹ مورد تخلف و جرم به سران فتنه وارد است، اعلام کرد: در دوره مجلس هشتم تخلفات و جرم هایی که به سران فتنه برمی گردد به تایید و امضای ۱۴۰ نماینده مجلس هشتم رسید و تحویل قوه قضائیه شد.
نماینده مردم خمینی شهر با بیان اینکه سران فتنه باید به دلیل ارتکاب این جرائم به اشد مجازات محکوم شوند تصریح کرد: کشته شدن مردم عادی، شهادت بسیجیان و دیگر اقشار مردم یکی از جرائم سران فتنه …

اخبار پیشنهادی:

رئیس دفتر روحانی معتقد به دلار 7 هزار تومانی است
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.