تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

دوستانم می گفتند تو لیاقت همسرت را نداری


«فکر می کردم همسرم با فردی غریبه رابطه دارد و مدتی به او مظنون شده بودم؛ اما بسیار زیرکانه عمل می کرد و من هیچ وقت نتوانستم مدرکی علیه او به دست آورم». اینها گفته های مردی است که به اتهام قتل همسر و فرزندش در زندان به سر می برد.
به گزارش شرق، او مدعی است همسر و فرزندش خودسوزی کرده اند و او در قتل آنان نقشی نداشته است؛ اما دلایل و مدارک موجود در پرونده اش، خلاف گفته هایش را نشان می داد و جرم او در دادگاه به اثبات رسیده و اولیای دم برایش تقاضای صدور حکم قصاص کرده اند . خبرگزاری میزان گفت وگویی با این متهم انجام داده است که می خوانید.
چند سال با همسرت زندگی کردی؟
حدود شش سال. ما زندگی خوبی داشتیم و من همسرم را دوست داشتم.
چطور با هم آشنا شدید؟
خانواده اش از آشنایان قدیمی من بودند. مدت ها بود آنها را می شناختم و با توجه به این آشنایی، به خواستگاری همسرم رفتم و با هم ازدواج کردیم.
زندگی خوبی داشتید؟
بله. من همسرم را دوست داشتم و ما زندگی خیلی خوبی داشتیم و همه چیز برای ما عالی بود. «سایه» که به دنیا آمد، وضعیت ما خیلی هم بهتر شد و زندگی شادی داشتیم.
پس چرا آنها را کشتی؟
من آنها را نکشتم؛ مگر انسان می تواند کسی را که دوست دارد، به قتل برساند. من آنها را دوست داشتم و به همین دلیل کوچک ترین آسیبی به آنها وارد نکردم.
پس چه کسی همسرت را آتش زد؟
او خودسوزی کرد. من در دادگاه هم گفتم که چه اتفاقی افتاد. همسرم از دست من عصبانی بود، نتوانست خودش را کنترل کند و به همین دلیل، روی خود بنزین ریخت و خودش را سوزاند.
دخترم هم که کنار او بود، آتش گرفت و سوخت، من آنها را نکشتم.
اما همسایه ها می گویند تو را دیده اند که بارها با همسرت درگیری …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.