تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

دستگیری بازیگر زن مشهور به خاطر تن فروشی


دستگیری بازیگر زن مشهور به خاطر تن فروشی

 

خبری تکان دهنده و جنجال این روزها در میان مردم مصر دهان به دهان میچرخد ! بازیگر مشهور و معروف این کشور در یک سایت پورنوگرافی صفحه ای داشته و در آن با دعوت از مردان به رابطه ی جنسی از آنها تقاضای  دلار برای ارائه خدمات جنسیش نموده است !

دستگیری بازیگر زن مشهور به خاطر تن فروشی

خبر بازداشت چهار روزه این بازیگر زن زیبا جنجالی بزرگ در شبکه های اجتماعی مصر آفرید . به گزارش ایران ناز  وی در اولین واکنش به اتهام سنگین تن فروشی گفته است که من مردم را به خاطر این اتهامات به خدا واگذار می کنم.

 

به گزارش ایران ناز در مصر گفته میشود “شروق عبدالعزیز” بازیگر مشهور مصری تن فروشی کرد و اینک دادگاه حکم به بازداشت وی داده و در بازداشت به سر می برد.به نوشته الدیار، شروق عبدالعزیز از طریق فیس بوک، مردان را جذب و در مقابل گرفتن پول از آنها به روابط نامشروع اقدام می کرد.

دستگیری بازیگر زن مشهور به خاطر تن فروشی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-10-21 14:39:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

شروق این ادعاها را تکذیب کرده است  در اولین واکنش به این اتهام گفته است که من مردم را به خاطر این اتهامات به خدا واگذار می کنم.ولی گویا ردگیری های پلیسی ثابت میکند این بازیگر مشهور صفحه ای در سایت معروف پورنوگرافی داراست !

 

 

مطالب مرتبط:

 

دلیل عجیب تن فروشی این خانم قهرمان دونده و معروف

 

تن فروشی دختری ۱۸ ساله برای نجات مادرش (عکس)

 

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.