تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

در گالری های تهران چه خبر است؟


گالری ها، فرهنگسراها و مراکز هنری تهران نمایشگاه هایی متنوع از هنرهای تجسمی را برای علاقه مندان تدارک دیده اند.
به گزارش ایسنا، نمایشگاهی از عکس های پولاروید مصطفی دهقانیان در نمایشگاهی با عنوان «پس نگاره ها و آیینه ها» به نمایش گذاشته می شود.
نمایشگاه «پس نگاره ها و آیینه ها» روز جمعه، ۱۰ دی ماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری «دنا» به نشانی خیابان طالقانی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، شماره ۴ افتتاح می شود و تا ۱۵ دی ادامه خواهد داشت.
نگارخانه هنر ایران
روشنک بابایی با ترکیب رقص های محلی ایرانی و آثار پابلو پیکاسو، نقاشی های متفاوتی را در نخستین نمایشگاه انفرادی اش به نمایش می گذارد. در این نمایشگاه، ۱۲ تابلوی نقاشی به نمایش گذاشته می شود که بیشتر کارها با تکنیک رنگ روغن کار شده اند و در برخی کارها هم از اکریلیک و پاستل استفاده شده است.
نمایشگاه «اتحاد تضادها» روز جمعه ۱۰ دی ماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه «هنر ایران» به نشانی چهارراه ولیعصر (عج) به سمت میدان فردوسی، خیابان خارک، جنب ضلع غربی تالار وحدت، شماره ۱۹ افتتاحمی شود و تا ۱۵ دی ماه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ میزبان علاقه مندان خواهد بود. گالری روزهای شنبه تعطیل است.
گالری مژده
نمایشگاه «این درخت ها به دل آدم نزدیک ترند…» شامل تازه ترین نقاشی های هادی تقی نسب از دهم دی ماه در گالری مژده میزبان علاقه مندان خواهد بود. در این نمایشگاه ۱۹ اثر به نمایش گذاشته می شود.
نمایشگاه «این درخت ها به دل آدم نزدیکترند…» از ۱۰ دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری مژده واقع در تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷، زنگ ۱ افتتاح می شود و تا ۲۰ دی ماه برپا خواهد بود. …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.