تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

درگ مرسدس بنز توئین توربو و آئودى | فیلم


درگ مرسدس بنز توئین توربو و آئودى
مرسدس AMG GT خودرویی اسپرت و جدید است که به طور کامل در کارخانهٔ AMG توسعه یافته است. باوجود شباهت زیاد به مدل SLS ، و الهام گرفتن از آن، به هیچ عنوان جایگزین مستقیم برای این سوپر اسپرت بالدار نیست و همچنین کوچک تر و ارزان تر است. که نسبت به پورشه ۹۱۱ ، جگوار F-Type R ، آستون مارتین برتری دارد و در برابر آئودی R8 تقریباً متناظر هم هستند.
واکنش موتور به فشار پدال گاز بلافاصله است و شما بی هیچ درنگی، با فشردن پدال گاز، ابتدا صدای غرش موتور را می شنوید و سپس بلافاصله شتاب فوق العاده را حس می کنید که شمارا به صندلی می چسباند. حتی شما تمام ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور را در دور موتور پایین ۱۷۵۰ rpm در اختیار دارید و اگر به قدرت نیاز داشتید، دور موتور را به بالای ۶۲۵۰ rpm برسانید تا قدرت خیره کننده، هوش از سرتان ببرد. گیربکس دو کلاچه، به خوبی شیفت های کم و زیاد را بدون نوسان، و در کمترین زمان انجام می دهد و به صورت یکنواخت سرعت خودرو را افزایش می دهد، حتی در معکوس گرفتن از خودرو هیچ نوسانی دیده نشد و به خوبی از پس این کار برمی آید.
موتور AMG GT به صورت جمع وجور، طوری در شاسی و در پشت محور جلو قرار گرفته است که کمک شایانی به مرکز ثقل پائین و توزیع وزن عالی این خودرو کرده است. احساس امنیت و پایداری فوق العاده بالای این خودرو اعتمادبه نفس راننده را بیش از پیش بالا می برد. در مدل GT S هم که چابکی و پویایی بیشتر به وضوح احساس می شود.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.