تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

            94-12-1gh4750 

دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شددختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد

 

به گزارش ایران ناز دختری که پدرش یک مهاجر کارگر بوده و مادرش خانه دار است ، توانست برای خود خانه خریداری کند ! آنهم با فریب دادن ۲۰ پسر!! این ماجرای سوء استفاده همزمان دختر چینی از ۲۰ پسر جنجال به پا کرده و تیتر رسانه‌ها شد. به گزارش ایران ناز یک زن چینی با فروش ۲۰ گوشی آیفونی که از طریق سوء استفاده از چند پسر به دست آورده بود صاحب خانه شد. جالب این است که به گزارش ایران ناز کاربران چینی در واکنش به این خبر میگویند : این دختر توانسته ۲۰ دوست پسر همزمان پیدا کند در حالیکه ما برای پیدا کردن یک دوست پسر مانده ایم ؟! او باید روشش را تدریس کند! 

دختر زرنگی که با گول زدن 20 پسر صاحبخانه شد

این زن چینی در یک بازه زمانی مشخص با ۲۰ پسر به طور همزمان طرح دوستی می‌ریزد و آنها را متقاعد به خرید گوشی آیفون ۷ به عنوان هدیه روز تولدش می‌کند.

 

«ژیاولی»(Xiaoli) ساکن شهر «شنژن» در جنوب چین، در حال حاضر با فروختن این ۲۰ گوشی آیفون به ارزش ۱۴ هزاریورو موفق شده یک خانه در حومه شهر برای خودش دست و پا کند.

 

انتشار این خبر در فضای مجازی با هشتک «۲۰ تلفن همراه برای یک خانه» به سرعت به یکی از پربحث‌ترین و چالش‌برانگیزترین مباحث تبدیل شود به طوری که تاکنون بیش از ۱۳ میلیون بار باز نشر شده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

وضعیت رابطه جنسی دوست دختر دوست پسر در ایران

 

کار شرم آور این دختر برای یافتن دوست پسر (عکس)

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.