تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

دخترم درمان شود، می بخشم


دخترم درمان شود، می بخشم

مادر مقتول که برای شرکت در جلسه محاکمه متهم به قتل فرزندش حاضر شده بود، از دادگاه خواست تا برای تقاضای مجازات متهم به او مهلت دهند چراکه نذری کرده است.
به گزارش ایلنا به نقل از شرق، این پرونده یک سال قبل با گزارشی که به مأموران پلیس اعلام شد، به جریان افتاد. در تماس تلفنی ای که با مأموران گرفته شده بود گزارش شد مردی با ضربه چاقوی زنی جوان به قتل رسیده است. وقتی مأموران در محل حاضر شده و تحقیقات خود را آغاز کردند، متوجه شدند مقتول مردی به نام سروش است که از مدتی قبل به دیدن زنی به نام لاله می رفته است.
لاله که لحظاتی بعد از حضور مأموران به قتل اعتراف کرده بود، گفت: من سروش را می شناختم و گاهی به خانه من رفت وآمد داشت. بعد از اینکه پدر و مادرم از هم جدا شدند، من تنها زندگی می کردم و مادرم گاهی به من سر می زد. از آنجایی که سروش هم میان سال بود، همسایه ها فکر می کردند او پدر من است و برای کسی سؤال پیش نمی آمد. سروش با مادرم آشنایی و رفت و آمد داشت. روز حادثه سروش به خانه ما آمد. من به اتاقم رفتم و سروش هم پشت سر من آمد و در را بست. او به سمت من حمله کرد. برای اینکه جلوی او را بگیرم، با او درگیر شدم و فریاد زدم. مادرم به کمکم آمد و با هم موفق شدیم او را عقب برانیم و من از دستش فرار کردم و او را از اتاق بیرون انداختم و در را قفل کردم. یک دفعه دیدم با حالت عصبانیت این بار از پنجره بالکن وارد اتاق من شد و دوباره به سمت من حمله کرد. دستم به یک کارد میوه خوری برخورد کرد و همان را برداشتم و در کشمکش چاقو وارد بدن او شد.
متهم گفت: من نمی خواستم این اتفاق بیفتد و اصلا قصدی هم برای کشتن او نداشتم و یک ضربه هم بیشتر نزدم. من فقط می …

اخبار پیشنهادی:

دخترم درمان شود، می بخشم
مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.