تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

دختران دبیرستانی برای مدافعان حرم شال بافتند


دختران دبیرستانی برای مدافعان حرم شال بافتند

 

به گزارش ایران ناز با توجه به سرمای بی سابقه هوا ، گروهی از دختران دبیرستانی در استان آذر بایجان شرقی اقدام به بافت کلاه و شال برای رزمندگان و مداقعان حرم نمودند . به گزارش ایران ناز بافت شال و کلاه برای مدافعان حرم در یکی از شهرستان های آذریایجانشرقی شروع شده است این کار زیبا توسط دانش آموزان دختر یک مدرسه انجام گرفته است .بافت شال و کلاه برای مدافعان حرم کار بسیار زیبایی و انسان دوستانه ای است .

 

با سرد شدن هوا و انتشار اخبار سوز سرما در سوریه و عراق برخی به صورت خود جوش اقدام به بافت شال و کلاه برای مدافعان حرم کرده اند!بنابراین گزارش، بنیان گذار بافت شال و کلاه مدافعان جرم ننه عصمت هست که این روزها پیر و ناتوان شده است اما انگیزه بافت شال و کلاه را به دیگران منتقل کرده است.

دختران دبیرستانی برای مدافعان حرم شال بافتند

ابتدا مادران و خواهران و همسران شهدای مدافع حرم که از سرمای زمستان سوریه خبر داشتند اقدام به بافت شال و کلاه کرده و با جمع شدن در مساجد تلاش نمودند تا کاری برای رزمندگان مدافع حرم انجام دهند.

 

اینبار اتفاق جالب دیگری رخ داده و دختران یک دبیرستان در شهرستان عجب شیر به صورت داوطلبانه و خودجوش کلاس درس آمادگی دفاعی خود را مخصوص بافت شال و کلاه برای مدافعان حرم کرده و هر هفته در ساعت کلاس آمادگی دفاعی خود فقط «کلاه» و «شال» می بافند تا به دست «مدافعان حرم» برسد.

 

این اقدام که برای اولین بار بعد از سال های دفاع مقدس در یک مدرسه تکرار شده است کاملا خودجوش و داوطلبانه بوده و خواسته دانش آموزان این مدرسه بوده است.

 

مطالب مرتبط:

 

شیک ترین مدلهای کلاه بافتنی مردانه

 

مدلهای جدید کلاه بافتنی دخترانهلینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.